אישום: רצח את אשתו ודיווח: "שחטו אותנו"

על פי כתב האישום, למרות שהנאשם הודיע למוקד הסיוע הרפואי כי אשתו מתה, גופתה נותרה מוטלת על רצפת הבית במשך שלוש וחצי שעות

יוסי אלי | 31/3/2013 10:37 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
פרקליטות מחוז ירושלים, באמצעות עו"ד שלומית בן-יצחק, הגישה לפני זמן קצר לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד יצחק בן שטרית, בן 81 מירושלים, בגין רצח אשתו, מזל בן שטרית ז"ל. על פי כתב האישום, גופתה של בן שטרית נותרה מוטלת על הרצפה במשך יותר משלוש וחצי שעות ולמרות שהקשיש התקשר למוקד סיוע רפואי ודיווח על שעשה, לא הוגשה עזרה.
הגופה נותרה מוטלת על רצפת הבית למרות הדיווח. מפנים את הגופה
הגופה נותרה מוטלת על רצפת הבית למרות הדיווח. מפנים את הגופה צילום: פלאש 90


על פי כתב האישום, מספר חודשים לפני יום הרצח, החל הנאשם להטיח באשתו כי היא אינה דואגת לצרכיו, היא מזלזלת בו ומעלימה ממנו כספים. בלילה שבין ה- 8.3.13 ל-9.3.13, התגלע ריב בין המנוחה לנאשם בדירתם. במהלך הריב תקף הנאשם את המנוחה ודקר אותה פעמים רבות בכל חלקי גופה, בכוונה להמיתה, תוך שהוא עושה שימוש בשלושה סכינים. בנוסף, תקף הנאשם את המנוחה באמצעות פטיש מטבח.

-חשד לרצח בי-ם: קשיש דקר למוות את אשתו
-הרצח בי-ם: הבעל דיווח - במוקד לא התייחסו

לאחר שדקר את המנוחה, התקשר הנאשם למוקד "אנוש" ואמר למוקדנית כי התרחש "רצח, רצח" וכי "מישהו הרג אותנו". בתגובה לשאלת המוקדנית מיהו הרוצח, טען הנאשם כי הוא אינו יודע במי מדובר. בנוסף, אמר למוקדנית כי המנוחה אינה מגיבה וביקש סיוע רפואי. בשלב זה, נותקה השיחה והנאשם לא יצר שוב קשר עם המוקד.

לאחר שלוש שעות וחצי, התקשר הנאשם למוקד בשנית. הנאשם גנח ונאנק, ולשאלת המוקדנית היכן נמצאת המנוחה, ענה "הרגו אותה" וטען כי "מישהו שחט אותנו". בנוסף מסר כי הוא אינו יכול לקום וכי הדירה מלאה בדם. בשלב זה הזעיקה המוקדנית סיוע רפואי לדירה.


צילום: פלאש 90
שוטרים מחוץ לזירת רצח בירושלים צילום: פלאש 90
היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של מעריב בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

קבלו עיתון מעריב למשך שבועיים מתנה

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים