ההודעה האחרונה: אם נוהגים לא מסמסים

משפחתו של צעיר בן 22 מקולורדו שנהרג כשכתב הודעת טקסט בזמן נהיגה פרסמה את הצילום של המסרון כדי להזהיר אחרים

סוכנויות הידיעות | 18/4/2013 16:50 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
אלכסנדר הייט, סטודנט בן 22 מאוניברסיטת צפון קולורדו, רק רצה להשיב להודעת טקסט שקיבל בטלפון הנייד שלו. אבל זה היה המעשה האחרון שעשה בחייו מאחר שהוא נהרג בעת שהקליד את ההודעה בעת שנהג במכוניתו.
 
הודעת הטקסט האחרונה של אלכסנדר הייט.
הודעת הטקסט האחרונה של אלכסנדר הייט. צילום: אי-אף-פי

עדי ראייה סיפרו למשטרה כי הייט נראה כשראשו פונה מטה בעת שמכוניתו החלה לסטות לעבר הנתיב הנגדי. בעת שאחד הנהגים שבאו מולו האט, הביט הצעיר מעלה ומשך את ההגה, אולם הרכב התהפך לצד הכביש. הייט נלקח לבית החולים ושם מת מפצעיו.

אתמול פרסם העיתון הגרילי טריביון את הצילום של הודעת הטקסט הבלתי גמורה של הייט מרגע התאונה ב-3 באפריל כפי שהתגלה בטלפון הנייד שאיתרו השוטרים במכונית ההפוכה. "נשמע טוב, גבר. נתראה בקרוב, אני...", נכתב בטקסט המקוטע.

כעת מנסה משפחתו של הייט להזהיר נהגים אחרים מפני הסכנה של שליחת מסרונים בזמן נהיגה. "אני לא יכולה לחשוב שמישהו אחר יצטרך לעבור דבר כזה", אמרה האם, שרון הייט. "בבקשה, תבטיחו לעולם, לעולם לא לשלוח טקסט בזמן נהיגה. בתוך שבריר שנייה, אפשר להרוס את העתיד, לפצוע ולהרוג אחרים, ולפעור בור בלבם של כל מי שאוהבים אתכם".

במשטרה ציינו כי להייט לא היו עבירות תנועה והוא לא נסע במהירות מופרזת בזמן התאונה. מפקד משטרת גרילי, ג'רי גרנר, ציין כי למרות שהחוק אוסר על שליחת הודעות טקסט בזמן נהיגה, התופעה עדיין מתרחשת."למרבה הצער, כאשר אנחנו חושבים לעצמנו 'אני אעשה את זה רק הפעם', אנחנו משלים את עצמנו", אמר. "'הפעם הזו' עלולה להיות הפעם היחידה. משפחת הייט משתפת בטרגדיה ובאובדן שלה, בתקווה שבזכות סיפורו של אלכס, אחרים אולי יבינו ויכירו עד כמה מסוכן לשלוח מסרונים בזמן נסיעה".

היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של מעריב בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

עוד ב''אמריקה''

כותרות קודמות
כותרות נוספות

פייסבוק

קבלו עיתון מעריב למשך שבועיים מתנה

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים