תמונות מ"בית הזוועות": גדר תיל ושרשראות

רשת CNN פרסמה תצלומים של אחד השכנים, שמראים את חצר ביתו של החוטף אריאל קסטרו. בין היתר נראים גם אופניים שיכלו לשמש ילדים

סוכנויות הידיעות | 14/5/2013 12:53 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
סליל של גדר תיל, שרשראות ואופניים: אלו רק חלק מהפריטים שנמצאו בחצר ביתו של אריאל קסטרו, החשוד כי חטף את שלוש נשים מישל נייט, ג'ינה דה-חזוס ואמנדה ברי וכלא אותן במשך עשור תוך כדי עינויים. רשת CNN פרסמה תמונות בלעדיות שצילם אחד השכנים מחצר בית הזוועות בקליבלנד, אוהיו.

- בת החוטף מקליבלנד: "מבחינתי הוא נחשב כמת"

חצר בית הזוועות בארה''ב בו הוחזקו 3 החטופות
חצר בית הזוועות בארה''ב בו הוחזקו 3 החטופות צילום מסך מתוך אתר CNN
בתצלומים נראית חצר הבית כשברקע מוסך, רשת כדורסל ישנה וערמה של פסולת. באחד התצלומים ניתן אף להבחין בסליל תיל דוקרני ושרשראות. כתבת הרשת סיפרה כי ייתכן שהתיל והשרשראות שימשו את קסטרו במהלך מעשי העינויים. בנוסף נראים בחצר אופני ילדים שיתכן ושימשו את הבת שילדה לקסטרו אחת החטופות.

מהתמונות עצמן לא ניתן לקבוע בוודאות אם הפריטים בחצר אכן קשורים לפרשת חטיפת הנשים, אך הן עוזרות לצייר תמונה כיצד נראו חייו של קסטרו. נראה גם כי החוטף, או אדם אחר, ניסו לבודד את שהתרחש בתוך הבית מהעולם החיצון - החלונות שפונים לכיוון החצר כוסו בקרשים גדולים.

עוד נראית בתמונות מראה קטנה שנתלתה על הדלת האחורית של הבית. מיקומה מאפשר להבחין אם מישהו מנסה להגיע לבית מכיוון החניה.

השכן, שביקש לא להזדהות, אמר שהוא מעוניין בפרסום התמונות כדי שאנשים ידעו מה עבר על הנשים החטופות במהלך העשור האחרון.

אריאל קסטרו, בן 52, נהג הסעות לשעבר בבית ספר מקומי בקליבלנד ארה"ב, הואשם ביום חמישי שעבר באונס וחטיפה, לאחר ששלוש נשים שנעדרו במשך כעשור נמצאו בחיים בביתו בתחילת השבוע. יחד איתן נמצאה בתה הצעירה של אחת החטופות. בית המשפט קבע את ערבותו של הנאשם בסך של 8 מליון דולר.

שלוש הנשים שנמצאו בתחילת השבוע בביתו של קסטרו הן אמנדה ברי (27), ג'ינה דה-חזוס (22) ומישל נייט (32). על פי חוקרי המקרה, הנשים סבלו בשבי מבדידות, בביתו האפלולי של קסטרו. הן נאנסו והורשו לצאת אל מחוץ לבית מספר פעמים מועטות.

על פי עדותן, הן זוכרות רק פעמיים בכל תקופת השבי בהן היו מחוץ לבית, וגם אז יצאו אל החנייה הסמוכה בלבד.
  
עוזר התובע המחוזי, בריאן מרפי, טען כי הנשים הוכו באופן מתמשך והותקפו מינית, וכי קסטרו השתמש בנשים "לצורך סיפוק עצמי, לפי ראות עיניו".

היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של nrg

באיזו מידה תורם תוכן הכתבה לדמוקרטיה?

לא תורם כלל
1 2 3 4 5
תורם רבות

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

עוד ב''אמריקה''

כותרות קודמות
כותרות נוספות

פייסבוק