עוד תמונות של חיילות מעורטלות דלפו לרשת

אחרי שהתגלה כי הפייסבוק גדוש בצילומי חיילות בבגדיהן התחתונים, הוחלט בצה"ל להילחם בתופעה. התמונות הופצו בכלי תקשורת בחו"ל

אחיקם משה דוד | 4/6/2013 8:40 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
מבוכה נוספת בצבא בעקבות תמונות פרובוקטיביות של חיילות: כמה ימים לאחר הפצתן ברשת של תמונות של טירוניות בעירום חלקי, הופצו תמונות רבות נוספות של חיילות שהצטלמו בעירום ועוררו אי-נוחות בצה"ל, שמנסה להילחם בתופעה המתפשטת לתקשורת העולמית.
 
דו
דו"צ: החיילות טופלו. צילום מסך של ה''סאן'' צילום מסך

לאחר שבמהלך סוף השבוע הופצה ברשת תמונה של טירוניות שהצטלמו בעירום חלקי, כעת הופצו תמונות של חיילות מבסיס בדרום שהצטלמו בבסיס כאשר רק תחתונים לגופן, אך נשקן האישי מכסה אזורים אינטימיים. באחת התמונות מכוונות החיילות את הנשק לעבר המצלמה במה שנראה כמו משחק מסוכן בנשק. מבדיקה שנערכה אתמול בצה"ל עולה כי ככל הנראה לא מדובר באותן חיילות.

התמונות החדשות הועלו לרשת האינטרנט וחוללו סערה בצה"ל, אבל לא רק בו. תמונות החיילות העירומות הפכו ללהיט גם בחו"ל, במדינות ערב וגם בעיתונות הצהובה באנגליה, כאשר תמונת החיילות מככבת בעיתון "הסאן" הבריטי ובעיתונים נוספים. ב"סאן" כיכבו תמונות החיילות על השער תחת הכותרת "GAZA STRIP" משחק מילים בין "רצועת עזה" למילה "התפשטות".

זוהי איננה הפעם הראשונה שבה מעלות חיילות תמונות אינטימיות לרשת ומחוללות סערה בצבא. לפני למעלה משנה העלו חיילות תמונות פרובוקטיביות שלהן כשגופן מכוסה אפוד צבאי בלבד.

מדובר צה"ל נמסר בתגובה: "התמונה עומדת בניגוד לערכי צה"ל ולהתנהגות המצופה מחיילות וחיילי צה"ל. התמונה צולמה בימים הראשונים לאחר גיוסן של החיילות, והן טופלו בערוץ הפיקודי. בנוסף לכך, בבסיס התקיימה פעילות הסברה נרחבת על מנת להנחיל את הנורמות הצה"ליות ולמנוע הישנות מקרים דומים בעתיד".

היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של nrg

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק