פירון חש ברע במהלך הטיסה ארצה ואושפז בביה"ח

שר החינוך הרגיש חולשה בדרכו חזרה מפולין עם משלחת רה"מ. רופאיו מרגיעים: "הכל נראה בסדר"

ארי גלהר ורעות וילף | 13/6/2013 21:02 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
שר החינוך, שי פירון, הובהל הערב (ה') לבית החולים בילינסון בפתח תקווה, לאחר שחש ברע במהלך טיסתו ארצה מפולין, שם ביקר יחד עם משלחת ראש הממשלה. פירון נמצא בהכרה מלאה ועובר סדרת בדיקות במוסד הרפואי.  בעצת הרופאים יאושפז השר פירון להשגחה והמשך בדיקות במשך הלילה.

- רה"מ יחנוך מיצג שואה באושוויץ-בירקנאו

שר החינוך הובהל לביה
שר החינוך הובהל לביה"ח צילום ארכיון: יוסי אלוני
השר החל לחוש חולשה ותחושת עילפון בשעה שהיה על המטוס עם פמליית נתניהו. הפראמדיק שנכח בטיסה הוצמד אליו והחל לטפל בו. שר החינוך המשיך לשוחח עם האנשים בזמן הטיפול הראשוני ונראה בסדר.

במקביל, לנמל התעופה בן גוריון הוזעקו כוחות רפואיים, שחיכו לו מיד עם נחיתתו. צוות של ניידת טיפול נמרץ, שהגיע טרם הגעת הטיסה, העניק לשר טיפול רפואי, והוא פונה כאמור לבית החולים כשהוא נמצא בהכרה מלאה. מבדיקות ראשוניות שנעשו לשר נראים מדדי גופו תקינים.

יש לציין כי בטרם העלייה למטוס הרגיש השר בריא והחולשה תקפה אותו רק במטוס. על פניו נראה שמצבו טוב, אולם בסביבתו מחכים לתוצאות הבדיקות. בני משפחתו, שעודכנו בעניין, הגיעו לבית החולים.

לדברי מקורביו, זמן קצר לאחר המראת מטוס הפמליה הממשלתית מפולין, החל השר לחוש סחרחורת, אך לא נזקק לסיוע הצוות הרפואי של המטוס. עם נחיתתו בישראל, "לא מדובר באירוע לבבי כפי שפורסם במקומות שונים. הוא מסוגל ללכת בכוחות עצמו ורק קצת לא מרגיש טוב", אמרו בסביבתו של פירון.

הרופא התורן ד"ר קורנובינסקי, מנהל מערך הקרדיולוגיה של בית החולים, אמר כי "שר החינוך מרגיש טוב, אפשר להרגע. הוא חש ברע במהלך הטיסה והועבר אלינו לחדר מיון. השר נבדק ע"י צוות הקרדיולוגיה של בית החולים והוחלט להשאיר אותו להשגחה עד מחר. אנחנו רגועים לגבי מצבו ואני חושב שגם הוא רגוע. כרגע הכל נראה בסדר".
היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של nrg

באיזו מידה תורם תוכן הכתבה לדמוקרטיה?

לא תורם כלל
1 2 3 4 5
תורם רבות

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...