4 חשודים נעצרו בחשד לתקיפת הפעוטה בי-ם

העצורים, תושבי הכפר צור באהר, בני 15-20, חשודים כי השליכו אבנים לעבר רכב בארמון הנציב ופגעו אביגיל בן-ציון בת השנתיים בראשה

יוחאי עופר | 29/11/2013 7:38 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
שוטרים עצרו הלילה (שישי) את ארבעת הצעירים שיידו אמש אבנים לעבר הרכב בה נסעה התינוקת בת השנתיים, אביגיל בן-ציון, בשכונת ארמון הנציב בירושלים. החשודים הינם בני 15-20, תושבי הכפר הערבי צור באהר.

 - בת שנתיים נפצעה בינוני מיידוי אבנים לעבר רכב בירושלים

ארבעת החשודים נעצרו על ידי שוטרי מרחב מוריה וכוחות יס"מ סמוך לשעה 02:00 בלילה עם הגעתם לביתם, לאחר שנמלטו מהזירה עם פציעת הפעוטה. הם יובאו הבוקר להארכת מעצר בבית משפט השלום.

מצבה של הפעוטה בינוני והיא מטופלת בבית החולים הדסה עין כרם.
 
צילום: פלאש 90
זירת פיגוע זריקת אבן צילום: פלאש 90

במהלך טקס הדלקת נר שני של חנוכה בכותל המערבי התייחס ראש הממשלה בנימין נתניהו לפיגוע ואמר: "הדבר הראשון שהייתי רוצה לעשות בערב הזה הוא לשלוח איחולי החלמה מהירה ושלמה לתינוקת הקטנה שנפצעה על ידי פושעים כאן בירושלים. אנחנו נמצא את הפושעים הללו ונביא אותם לדין. אנחנו נשמור על העיר שלנו. כוחות הביטחון שלנו מתמקדים במציאת בני העוולה. הם מצליחים לעשות זאת, וגם כאן הם יצליחו".

גם השר אורי אריאל התייחס אמש לפיגוע ואמר: "מדובר באירוע חמור שמצטרף לשורת אירועים ארוכה ומסוכנת. אני מחזק את ידי ראש הממשלה לפעולה נחושה ומהירה לחיסול תקופת האבן".ראש העיר ירושלים ניר ברקת הגיע לבית החולים הדסה עין כרם ואמר כי צריך להבהיר לכולם שאבן היא נשק לכל דבר וכך צריך להתייחס אליה. "לא ייתכן שמי שנעצר על זריקת אבנים יוצא וחוזר לזרוק אבנים. אסור להשלים עם זה וחייבים להגביר את הענישה על כך", אמר ברקת והוסיף כי בכוונתו לסייע לממשלה ולמשטרה להביא סוף לתופעה ולהחזיר במהרה את הביטחון לתושבים.

היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של מעריב בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים