"מנותק מי שחושב שהאיום הפלסטיני גרוע מהאיראני"

מקורבי רה"מ הגיבו להתקפה של יובל דיסקין. "נתניהו לא יושפע מאמירות ממוחזרות ומהטפות מוסר מתחסדות שנובעות מתסכול אישי"

אלי ברדנשטיין ואריאל כהנא | 4/12/2013 23:12 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
"מי שחושב שהאיום הפלסטיני גדול מהאיום של פצצה גרעינית בידי איראן, מנותק מהמציאות וחסר ראייה אסטרטגית". כך הגיבו הערב (יום ד') בסביבתו של בנימין נתניהו לדבריו של ראש השב"כ לשעבר יובל דיסקין נגד התנהלותו של ראש הממשלה.

-קרי יציג לנתניהו תכנית ביטחונית להסכם עם הפלסטינים
-נס חנוכה: העצרת הכללית הצביעה בעד החלטה ישראלית

בנימין נתניהו ויובל דיסקין עם סיום תפקידו כראש השב
בנימין נתניהו ויובל דיסקין עם סיום תפקידו כראש השב"כ. "תסכול אישי" צילום: מיכל פתאל, פול
דיסקין אמר הערב בכינוס העשור ליוזמת ז'נבה, כי "השלכות היעדר פתרון לסכסוך הישראלי פלסטיני קיומיות בהרבה מסוגיית הגרעין האיראני". בנוסף תקף בחריפות את ראש הממשלה והאשים אותו בהתנהלות שגוייה וצינית, בעיקר ביחס לשחרור הרוצחים הפלסטינים כחלק מהמו"מ.
    
תגובת מקורבי נתניהו לא איחרה לבוא, ובהודעה שנלשחה מטעמם נמסר כי "ראש הממשלה ימשיך לפעול להסרת האיום הגדול ביותר על עתידה של ישראל - שהוא נשק גרעיני בידי משטר האייתוללות של איראן – ובמקביל, ינסה לקדם הסכם מדיני עם הפלסטינים, אך רק כזה שישמור על האינטרסים הביטחוניים של אזרחי המדינה".

לדבריהם, "מי שחושב שהאיום הפלסטיני גדול מהאיום של פצצה גרעינית בידי איראן, שחרטה על דגלה את השמדת מדינת ישראל, מנותק מהמציאות וחסר ראייה אסטרטגית"

עוד מסרו כי "נתניהו לא יושפע מאמירות ממוחזרות וגם לא מהטפות מוסר מתחסדות שנובעות מתסכול אישי של מי שרצה לקבל מנתניהו את תפקיד ראש המוסד ולא קיבל", והוסיפו, כי "בזמן שאחרים ידברו ימשיך נתניהו בעשייה למען ביטחונם של אזרחי ישראל".
היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של מעריב בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים