ביילין על רבין: "הוא סתם נכנס במתנחלים"

השר לשעבר התארח אמש בתוכניתו של ד"ר אילן רבינוביץ' ברדיו תל אביב והביע גם את דעתו על שלי יחימוביץ': "בוטה ולא נעימה"

nrg מעריב | 22/12/2013 14:32 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
השר לשעבר יוסי ביילין סיפר אתמול (שבת) מה הוא חושב על ראש הממשלה המנוח. "רבין היה איש עם פיוז קצר ואמר דברים לפני שהוא חשב עליהם. זה לא בדיוק מתאים לראש ממשלה. למשל, הוא סתם נכנס במתנחלים. היה צריך לטפל בהם בצורה אחרת. כשאתה רוצה לפנות אלפים מבתיהם אתה צריך לתת איזו סימפטיה", אמר ביילין.

ביילין, שהתארח אמש בתוכנית "ציפור הנפש על הספה עם הפסיכיאטר ד''ר אילן רבינוביץ'" המשודרת ברדיו תל אביב, אמר כי הוא נפגע מרבין אבל גם העריך אותו. "הערכתי את ההתגייסות שלו לנושא המדיני. כשהוא נרצח הייתי עם עמוס עוז ובכינו כמו ילדים. אני לא זוכר שבכיתי על מישהו מבני משפחתי כפי שבכיתי עליו. בכיתי על האיש שלא אהבתי. לא אהבתי את רבין".

האזינו לריאיון:"הוא היה איש חכם והיה עם מי לדבר. אני לא אהבתי אותו על ההתנהגות שלו ועל הזלזול באחר. הוא היה איש בוטה וביישן, ואני לא אהבתי את החיבור הזה".

ביילין גם התייחס למי שהיה פטרונו הפוליטי במשך שנים שמעון פרס. "אני לא חבר קרוב שלו. אנחנו אנשים מאוד מאוד שונים. לא הייתה אף פעם חברות אישית. אני מאוד אוהב את פרס. לא פגשתי איש אופטימי ממנו. אני זוכר אותו בשעות קשות נורא והוא תמיד אמר רגע, יש כאן גם איזו קרן אור שאפשר לעלות עליה ולהגיע לדברים גדולים".

לגבי המצב הפוליטי היום אמר ביילין כי "בוז'י הרצוג ראוי לעמוד בראש מפלגת העבודה. אני שמח ששלי סיימה את תפקידה. היא הייתה בוטה ולא נעימה ושכחה שיש נושא מדיני, ממש התעלמה מקיומו ואמרה דברי הבל אמיתיים. היא אישה בוטה", והוסיף כי הוא בהחלט רואה קונסטלציה שבוז'י יהיה ראש ממשלה "וגם מקווה לכך".

היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של מעריב בואו להמשיך לדבר על זה בפורום אקטואליה -

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים