הקומיקאי שמוביל מסע אנטישמי נגד ישראל

דיידונה רוכב על הסוס הפראי של תעשיית השקרים, שמציירת את ישראל כשטן עלי אדמות בשירות התעמולה האנטי-ישראלית

בן דרור ימיני | 30/12/2013 8:31 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר RSS
החדשות הטובות הן שבכל מערכת בחירות לפרלמנט האירופי, הקומיקאי הצרפתי האנטישמי דיידונה מתמודד ומפסיד. הוא אולי קומיקאי מצליח, אבל כפוליטיקאי הוא נחשב לבדיחה. אפילו המוסלמים, באזור הקצת יותר מוסלמי במחוז הבחירה שבו הוא מתמודד, לא הצביעו לו בהמוניהם.

החדשות הרעות הן שאנטישמים מהסוג של דיידונה אינם מוותרים. הזמן חולף, והם מצליחים לגייס עוד ועוד מעריצים. האיש שהחל את דרכו הפוליטית כפעיל נגד הגזענות, הפך עם השנים לגזען מדופלם. אבל זה בסדר. הוא הרי מגדיר את עצמו כאנטי-ציוני. לא אנטישמי. גם אחמדינג'אד, האיש שדיידונה מעריץ, משתמש ברטוריקה דומה.

המפלגה שדיידונה עומד בראשה שמה בראש מעייניה את שנאת ישראל. מפלגה אנטי-ציונית. תערובת מוזרה של שמאל רדיקלי, אסלאם רדיקלי וימין רדיקלי. דיידונה הוא נקודת החיבור בין אחמדינג'אד, שהזמין אותו לביקור חברי באיראן, לבין מרין לה-פן מהימין הקיצוני, שאיתה התרועע פה ושם, ואחד מחבריה הפך לבכיר במפלגתו. שבע פעמים הורשע האיש על התבטאויות גזעניות ואנטישמיות. והוא ממשיך.

דיידונה איננו בדיחה. רחוק מכך. הוא נכשל במערכות בחירות קודמות. זה לא אומר שהוא ייכשל גם בפעם הבאה. הוא מגייס עוד ועוד תומכים. מדובר בעיקר בצעירים נבערים, שגדלים בבתי ספר בצרפת. מורה צרפתייה סיפרה לי רק לפני שבועות אחדים שצעירים מוסלמים בכיתה שבה היא מלמדת הבהירו לה שהיו רוצים שהיטלר יגמור את העבודה.

דיידונה הוא המודל שלהם. התחליף הקרוב שלהם. הרי גם הוא אמר על שדרן רדיו יהודי ש'חבל שתאי הגזים חדלו לעבוד'. עכשיו הם מזדהים עם תנועת מועל היד שהמציא, ה"קנל". היא כבר הגיעה עם שחקן צרפתי מוסלמי, ניקולה אנלקה, למגרש כדורגל בבריטניה. עכשיו יש מהומה מתגברת גם בבריטניה וגם בצרפת. והמהומה רק משרתת את הגזען הנאלח.

דיידונה רוכב על הסוס הפראי של תעשיית השקרים, שמציירת את ישראל כשטן עלי אדמות. הוא התאום של תנועת ה-BDS, שבוע האפרטהייד, ושאר הפסטיבלים בשירות התעמולה האנטי-ישראלית שמתחזה לפעילות למען זכויות אדם. המכנה המשותף של כל הפעילויות הללו הוא מסע שטנה רווי שקרים, על פשעי מלחמה, פשעים נגד האנושות, ג'נוסייד ואפרטהייד.

אלה שמארגנים את הקמפיינים הללו, ואלה שמצטרפים אליהם, אינם חסידי זכויות אדם. הם לא יצאו להפגין נגד הרצחנות של הג'יהאד המשתולל בסוריה, בסומליה, בתימן, בניגריה או באפגניסטן. הם רק נגד מדינה אחת עלי אדמות.
 
דיידונה אינו לבד. חלקים בתקשורת ובאקדמיה מצויים בצד שלו. מי שמפיץ שקרים מצוי בצד שלו. צריך להיאבק בדיידונה. אבל צריך גם לזכור שהוא רק קצה הקרחון. מי שאומר, מתוכנו, שישראל היא שטן; מי שאומר, מתוכנו, שישראל היא מדינת אפרטהייד; מי שאומר, מתוכנו, שישראל היא מדינה שלידתה בחטא; מי שאומר, מתוכנו, שהיהדות היא גזענות - הוא השותף של דיידונה. וכל עוד תעשיית השקרים, גם מתוכנו, תמשיך לפרוח, גם דיידונה וחסידיו ימשיכו לפרוח.
היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של מעריב
בלוגים של בן דרור ימיני

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

בן דרור ימיני

צילום: דעות

נולד בערב ליל הסדר, ולכן שמו בן-דרור. עיתונאי ומשפטן. פרסם את הספר "אגרוף פוליטי" והיה עורך העיתון הלוחמני "הפטיש"

לכל הטורים של בן דרור ימיני

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים