אתר מגה בעיר נפרץ: "שנה עצובה, יהודים"

האתר התדמיתי של החברה נפרץ בידי האקרים ערבים, והגולשים הופנו לעמוד עם תמונות לוחמי ג'יהאד חמושים. מהחברה נמסר: "האתר הוסר, אין חשש לביטחון הרוכשים"

אלישע קאהן | 4/1/2014 19:30 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
אין הנחות: קבוצת האקרים אסילאמיסטיים, שהזדהו כמי שמשתייכים לארגון "הג'יהאד האלקטרוני", שהפיל בעבר אתרי אינטרנט הקשורים לנשיא אסד,  הפילו את אתר הבית של רשת הסופרמרקטים "מגה בעיר".

> ישראל נערכת לתקיפת האקרים: כל התשובות

גולשים המגיעים לאתר התדמיתי של החברה נתקלו בעמוד עם תמונות של לוחמי ג'יהאד חמושים, וכן בכתובת באנגלית: "שנה עצובה, יהודים". ברקע מושמעת שיר לוחמני שבו הקורא להשמדת ישראל.
 
צילום: צילום מסך מתוך האתר
דף הבית של אתר ''מגה בעיר'' צילום: צילום מסך מתוך האתר

ההאקרים שפרצו לאתר הוסיפו בערבית: "אנו אלה שישחררו את מסגד אל-אקצא", ומופיעה חותמת "הג'יהאד האלקטרוני", על רקע כיתוב של "השהאדה" - הצהרת האמונה האסלאמית "אין אלוהים מלבד אללה".

באתר הזדהה ההאקר שביצע את המתקפה כ"כאפו- תוניסיאנו". את הפריצה מקדיש ההאקר האיסלמיסט לחבריו  "סיח האק", "עזה האקר", "צוות פלגואה" ו"כל חבריי".

לפי דיווחי גולשים, האתר נפרץ כבר לפני יומיים. מי שנכנס לאתר בימים אלה הופנה לדף בשם zemach-tech השייך להאקר שביצע את הפריצה.

דוברת "מגה" ביקשה להבהיר כי האתר הוסר בינתיים מהרשת עד להבהרת מקור הפריצה. כמו כן ציינה הדוברת כי לא מדובר באתר שבו עורכים הלקוחות רכישות מקוונות, ולא נשקפת כל סכנה לגולשים המבקשים לבצע קניות באתר החברה. בעבר נפרצו בישראל אתרים של חברות פרטיות, ואף אתרים ממשלתיים כדוגמת אתר הביטוח הלאומי.
היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של nrg

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...