פ"ת: בן 16 נרצח בדקירות בקטטה בין נערים

ויכוח בגן ציבורי בין צעירים שחלקם היו בגילופין הסתיים כשאחד מהם הותקף בסכין בבטנו זמן קצר אחרי שפונה מהזירה, נקבע מותו

יעל פרידסון | 5/1/2014 8:20 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
תגיות: רצח,קטטה,נוער
נער בן 16 נרצח בדקירות בקטטה בין בני גילו שפרצה בליל השבת האחרונה בגן ציבורי בפתח-תקווה. חקירת המשטרה העלתה כי הנער נדקר בבטנו בסכין כמה פעמים בשיאו של ויכוח בין שתי קבוצות צעירים - שחלקם היו בגילופין בזמן האירוע.

פרמדיק מד"א, אלכס אברמוביץ', הגיע לזירה בניידת טיפול נמרץ והעניק לנער טיפול רפואי ראשוני. "כשהגענו מצאנו אותו שוכב כשסביבו מספר נערים, הוא היה מחוסר הכרה, ללא נשימה ודופק, ובגופו בלטו מספר פצעי דקירה", סיפר - והוסיף כי "ביצענו בנער פעולות החייאה שנמשכו תוך כדי פינויו לבית החולים, אבל לצערי הרופאים נאלצו לקבוע את מותו".
החשוד ברצח בן ה-16

החשוד העיקרי ברצח הוא נער בן 16.5 שנלכד זמן קצר אחרי האירוע. מהמשטרה נמסר כי בחקירתו הוא קשר עצמו למיוחס לו ואף שחזר את מעשיו. עם צאת השבת הוא הובא לבית משפט השלום בראשון-לציון, שם הוחלט להאריך את מעצרו בחמישה ימים.

אבי כהן, עורך דינו מטעם הסנגוריה הציבורית, סיפר כי מרשו שתה חצי בקבוק וודקה טרם הדקירה והיה שרוי בגילופין: "מדובר בתלמיד חינוך מיוחד שנפגע בעצמו בקטטה. הוא נדהם לשמוע שהנדקר נפטר ומצר מאד על כך".
 
פרט לחשוד המרכזי, עצר צוות חקירה משטרתי של כוחות ממחוז מרכז ומרחב שרון ארבעה בני נוער אחרים, כולם תושבי פתחתקווה, בחשד למעורבות בקטטה. עו"ד איתי בן-נון, המייצג את אחד מהם מטעם הסנגוריה הציבורית, סיפר כי מעצרו הוארך בשלושה ימים וטען לחפותו: "על סמך בירור שערכתי באשר לנסיבות המקרה, מרשי חף מכל אשמה".
היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של nrg

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...