ראשי > הרשת > החיים 2.0 > כתבה
בארכיון האתר
האם פרפר1 עומד מאחורי הסרטון של עדן קנפו?
אתר "גן עדן הפקות" רשום על שם יוסי מור, שעומד גם מאחורי אתר הפורנו שפרסם את סרטון העירום של ויקי קנפו. מנכ"ל גן עדן הפקות: "רכשנו דרכם את האתר, הם יצרו את הקשר עם עדן"
לכתבה הקודמת דפדף בהרשת לכתבה הבאה
עידו קינן ושיר גנור
8/11/2004 12:30
"זה לא האנשים
שלי",
אמרה אמש ויקי קנפו על הסרטון בכיכוב בתה, עדן, כשהיא מנסה להפריד בין צילומי העירום שלה למה שהיא מכנה צילומי הדוגמנות של הבת. אולם NRG מגלה כעת קשר בין פרפר1, אתר הפורנו אליו הצטלמה האם, לבין "גן עדן הפקות", אתר הדוגמנות אליו הצטלמה הבת.
 
"גן עדן הפקות", האתר אליו הצטלמה הבת,
מציג את עצמו כ"חברת הפקות המתמחה בשיווק ופרסום מודליסטיות ישראליות, המעוניינות לפרוץ את השוק ולהגשים חלום". מנכ"ל החברה, ניב אורון, אמר אתמול ל-NRG: "זו דוגמנות נקייה, אין משהו אחר. אירוטיות יש בכל עיתון, בכל מקום שיש בו דוגמניות. [...] אנחנו אתר של סוכנות דוגמניות, אבל בסגנון אחר".
 
אולם הקורא דן מלמד גילה קשר בין אתר הדוגמנות הנקיה לבין אתר הפורנו. אתר פרפר1
רשום על שמו של יוסי מור (Mor), מרחוב סולד 8 ברעננה. אתר גן עדן הפקות רשום גם הוא על שם יוסי מור (הפעם Moor) באותה כתובת, וגם שם מופיע השם Parpar1 Ltd. בנוסף, מספר הטלפון שאורון סיפק לנו אתמול זהה למספר שמופיע ברישום של שני האתרים.

עדן על רקע רישום אתר "גן עדן הפקות"
"היינו בקשר איתם כדי להשיג את עדן"
"אנחנו רכשנו דרכם את האתר", אמר היום ל-NRG אורון, מנכ"ל גן עדן הפקות. "הם עזרו לנו... הם יצרו את הקשר עם עדן. אנחנו לא מצלמים בחורות ערומות אלא מודליסטיות. אנחנו מחפשים בנות שיצטלמו לדוגמנות רגילה".
 
מספר הטלפון שלכם זהה לזה של פרפר1.
"אנחנו לא יושבים באותו מספר טלפון. מדובר פה בחברה אחרת, אנשים אחרים. זה אותו מספר איתו, אבל זה לא אנחנו, אנחנו היינו בקשר איתם כדי להשיג את עדן. אנחנו היינו בחו"ל, היינו בקשר איתם, הם סידרו לנו את הדומיין וכל זה. כיוון שלא היינו בארץ, זה היה דרך יוסי".
 
אתם חולקים משרד עם פרפר1?
"לא. בינתיים חולקים איתו את הטלפון, שזה מוביל למספר אחר. כשנהיה בארץ כמה חבר'ה שאנחנו מתכוונים לחזור, נפתח פה משרד".
 
הדוגמנות הרגילה והנקיה שאורון מדבר עליה כוללת תמונות עם טשטושים באיזורים האינטימיים, וסרטון פרומו בו עדן קנפו שולחת נשיקה באוויר, מלטפת את עצמה ופושטת את חולצתה כשהיא חושפת גב עירום למצלמה. אורון: "אתם פרסמתם שהיא התפשטה. היא לא התפשטה".
 
בסרטון הפרומו היא מורידה חולצה. אתה לא יכול להגיד שהיא לא התפשטה.
"היא הורידה קצת חולצה, אבל כל הסרט שלה זה בגדי ים ודברים כאלה. אין עירום".
 
אתמול אמרה ויקי קנפו ל-NRG: "זה לא קשור לפורנו, זה במסגרת עבודה. היא מדגמנת בגדי ים והלבשה תחתונה. אני יודעת שאין שם עירום בכלל. [...] מה שאני עשיתי זה משהו אחר לגמרי, זה לא אותו אתר, זה לא האנשים שלי". היום לא ניתן היה להשיג את תגובתה לגילויים החדשים.
חדשות
חיי רשת
טיפים
גאדג'ט
גיימינג
סלולר
  מדד הגולשים
ויאקום תובעת...
                  15.49%
פלאפון מצטרפת...
                  9.86%
לעקוף את חוק...
                  8.45%
עוד...

חיי רשת
דוקטור פי.סי מחזיר יישומים  
הכירו אתר חסידי יידישאי: שטורעם.נט  
גולשים ישראליים מספרים לעולם  
עוד...