התקווה שנגוזה: חברת הכנסת ציפי חוטובלי עדיין רווקה

חברת הכנסת הצעירה קיבלה אמש מבול של ברכות 'מזל טוב' לאחר שנצפתה בתוכנית הטלוויזיה "ארץ נהדרת" אומרת שייתכן ובקרוב אולי כבר לא תהייה רווקה. חוטובלי מיהרה להבהיר: "דברים בארץ נהדרת צרכים להילקח בערבון מוגבל ובהרבה הומור"

ישי פרידמן | 8/1/2013 12:03 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
 
ציפי חוטובלי ב'ארץ נהדרת'
ציפי חוטובלי ב'ארץ נהדרת' צילום מסך
כל מי שראה אמש את תוכנית הסאטירה 'ארץ נהדרת' בערוץ 2 חשב שהוא צופה באחד הסקופים המרגשים שאמורים לטלטל את מדורי הרכילות הארציים והמגזריים. 'הישראלי היפה', הלא הוא יובל סמו, הגיע להריץ כמה דאחקות על חשבון חברי הכנסת נדבק לחברת הכנסת ציפי חוטובלי.

איכשהו עלתה, שוב, הסוגייה הרת הגורל על רווקותה של חברת הכנסת הצעירה מהליכוד. חוטובלי מיהרה להגיב להלצותיו של הישראלי היפה' כי "כל זה הולך להשתנות בקרוב". מהרגע הזה החלה לקבל ח"כ חוטובלי מסרונים ותגובות בפייסבוק שמאחלים לה "מזל טוב גדול" וגם "סוף סוף שמחים בשמחתך".

עם
זאת, ח"כ חוטובלי מיהרה להגיב בפייסבוק ולאכזב את קהל מעריציה כשהסבירה שמדובר היה בבדיחה שלה ולא, היא לא מתחתנת בינתיים. "חברים", כתבה חוטובלי, "דברים בארץ נהדרת צרכים להילקח בערבון מוגבל ובהרבה הומור". כיאה לעם הנבחר, רבים מחבריה בפייסבוק מיהרו לברך את הח"כית הרווקה שתמצא את זיווגה בהקדם. "מאחלים לך עוד השנה זיווג", כתב אחד המגיבים, "בית כשר ונאמן בישראל. את צריכה אחד כמו בנט" והיה עוד שנון אחד שכתב "רק אל תתחתני עם גבר ששם המשפחה שלו הוא ליבני".

דוברה של חוטובלי עזרא גבאי אישר כי אכן מדובר בבדיחה של חברת הכנסת.
צילום מסך
עמוד הפייסבוק של חוטובלי דקות ספורות לאחר שידור 'ארץ נהדרת' צילום מסך
היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של מעריב
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...
קבלו עיתון מעריב למשך שבועיים מתנה

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים