פרסום ראשון: ציפי חוטובלי התארסה

היא היתה הרווקה המבוקשת ביותר בציבור הדתי, אך הערב היא כבר יצאה מהשוק: חברת הכנסת ציפי חוטובלי (34) התארסה לבחיר ליבה, עו"ד אור אלון מכוכב יאיר

עמיחי אתאלי וצביקה קליין | 2/2/2013 20:13 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
חברת הכנסת הדתית ציפי חוטובלי (34) המזוהה במגזר הדתי לאומי בעיקר בגלל ההצלחה הפוליטית המרשימה שלה לצד היותה סמל לרווקות מאוחרת, תתחיל ממש בקרוב לחבוש כיסוי ראש.

הערב התארסה חוטובלי באופן רשמי לאור אלון, בוגר לימודי משפטים ומתמחה בבית משפט השלום בתל אביב, לפגוש את הוריה של חוטובלי בביתם ברחובות. בעמוד הפייסבוק שלה כתבה חוטובלי "שבוע טוב חברים. הפעם זה רציני - אני שמחה לבשר שאור ואני התארסנו. תודה רבה לכל המאחלים.

 
יוצאים כחודש בלבד. חוטובלי ואלון
יוצאים כחודש בלבד. חוטובלי ואלון צילום: מהאלבום המשפחתי

אלון, הצעיר מחוטובלי בארבע שנים, גדל בכוכב יאיר ולאחר מכן בכפר סבא וכיום הוא מתגורר בירושלים. הוא היה חניך בתנועת בני עקיבא בשבט 'נריה' בכוכב יאיר יישוב יחד עם הקומיקאי הדתי יאיר אורבך.

הזוג המאושר נמצא בקשר רומנטי במשך שבועות ספורים בלבד ואת החלק המשמעותי של הקשר ביניהם, הם ניהלו במקביל למערכת הבחירות שהסתיימה רק לפני שבוע וחצי.

כזכור, לפני מספר שבועות התראיינה חוטובלי לתוכנית הסאטירה 'ארץ נהדרת' בערוץ 2, שם אמרה לשחקן יובל סמו בנוגע לרווקותה כי "כל זה הולך להשתנות בקרוב". חוטובלי ודוברה הכחישו את הדבר ואמרו כי מדובר ב"בדיחה בלבד".

לפני כשנה וחצי הופיע אלון ברשימת '100 הרווקים והרווקות' של מגזין התרבות מוצש מבית 'מקור ראשון'. באופן מפתיע, מספר עמודים לפניו, שובצה הח"כית הצעירה ללא שהכירו זה את זו כלל. לפני שבועיים בילו בני הזוג שבת משותפת במושב נוב ברמת הגולן.
מגזין מוצש
אור אלון ארוסה של ח''כ ציפי חוטובלי בפרויקט 100 הרווקים והרווקות של מגזין מוצש מגזין מוצש
היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של מעריב
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...
קבלו עיתון מעריב למשך שבועיים מתנה

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים