אביב גפן בדה ווייס: "אופיר לוקחת את היהדות קדימה"

לאחר שהושעתה מהאולפנה ועוררה פולמוס במגזר הדתי, החליטה אופיר בן שטרית להצניע את הופעתה ולא ללבוש זר המסמל "גבול": "פחדתי ממה שהמעשה הזה של ללבוש את הכתר יעורר" אמרה. המנטור אביב גפן: "מעשה אמיץ, היא נלחמת קרב כפול"

nrg יהדות | 7/2/2013 13:37 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
באולפנה כועסים אבל המנטור אביב גפן עף על הזמרת הדתייה אופיר בן שטרית. "היא לוקחת את כל היהדות, את החוקה שלה הישנה טיפה קדימה".
 
"לוקחת את היהדות קדימה". גפן צילום מסך

אופיר בן שיטרית ממשיכה להדהים את שופטי The Voice: אמש ביצעה הזמרת הצעירה את השיר 'עד שתעזוב' של ריטה וזכתה לקולם של כל השופטים ועברה לשלב הבא. מי שגמר את ההלל היה המנטור של בן שטרית , אביב גפן, שאמר כי הזמרת הדתייה לוקחת את היהדות הישנה קדימה.

בהכנות לשיר סיפרה בן שטרית למנטור כי הוא רוצה לעטות על ראשה זר המסמל עבורה גדר וגבול שהיא פורצת. "זה הזכיר לי מאוד גדר או איזשהו גבול", אמרה הזמרת הדתיה, "אני מנסה בדרך שלי ובזה שבאתי לתוכנית לפרוץ איזשהו גבול. זה באמת מה שאני עושה. אני לא מוותרת על העקרונות שלי אבל בכל זאת אני איכשהו עברתי את הגדר. בכל זאת אני שרה ליד בנים".

 


עם זאת, ברגע האמת בחרה בן שטרית שלא לענוד את הזר כשהסבירה שהיא חששה מהתגובות בחוץ. "פחדתי ממה שהמעשה הזה של ללבוש את הכתר יעורר", אמרה, "שאנשים יתפסו את זה בצורה לא נכונה ואני חושבת שמה שניסיתי להעביר בכתר, למרות שהוא לא עלי כרגע, העברתי אותו לאנשים בשיר ובשירה עצמה".
 

החליטה שלא לענוד את הזר. בן שטרית
החליטה שלא לענוד את הזר. בן שטרית צילום מסך
גפן אמר שהוא מתבאס מההחלטה של בן שטרית שבעיניו הייתה "היסטרית" אבל מוריד את הכובע בפני הזמרת הצעירה. "זה נורא אמיץ שהיא בחרה את הכתר שם שצילמנו אבל אולי זה יותר אמיץ שבחרת לא לשים את זה דווקא. אני מתבאס כי זה היה מקסים כרעיון חבל לי אבל זה מה שאני אולי אוהב בך שאת צנועה אבל לא כנועה ואת חכמה מאוד", התרגש גפן.

אחרי שקצרה תשבוחות משרית חדד אמר אביב גפן כי אופיר בן שטרית נלחמת לא רק על המסך אלא על היהדות, "הטיפה ישנה" כלשונו, ומצעידה אותה קדימה. "אופיר, צריכים להבין, עושה כאן קרב כפול ב- The Voice. היא גם רוצה שקולה יישמע פה, אבל היא גם, בעיני, לוקחת את כל היהדות את החוקה שלה הישנה טיפה, יש להגיד, טיפה קדימה - שהיא תוכל לשיר גם לגבר גם לאישה והיא טיפה עושה את זה יותר עדכני, את היהדות, שזה מדהים בעיני", הסביר המנטור.

היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של מעריב

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...
קבלו עיתון מעריב למשך שבועיים מתנה

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים