”יאיר נתניהו יורק על הקבר של סבא שלו“

חגי בן ארצי, אחיה של שרה נתניהו, תוקף את אחיינו על רקע מערכת היחסים שהוא מנהל עם אזרחית נורבגית: ”לא אתן לו להתקרב אל קבר סבו“

יונתן אוריך | 27/1/2014 14:36 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
ד“ר חגי בן ארצי, אחיה של שרה נתניהו רעייתו של ראש הממשלה, תוקף את יאיר נתניהו על רקע הזוגיות שהוא מקיים עם סנדרה לייקאנגר, אזרחית נורבגית שאינה יהודיה.

עוד בנושא ב-nrg:
- הרב אמנון בזק: מה אשם נתניהו בזוגיות של בנו?
- דרעי: אוי ואבוי אם זה נכון
- הבן של ביבי יוצא עם גויה

”ההורים שלי שמואל וחווה, יאיר הוא גם נכד שלהם, אם הם היו שומעים דבר כזה על הנכד שלהם הם היו מורידים את שיבתם ביגון שאולה, בדם שאולה“, אמר היום בן ארצי לאתר החרדי ”כיכר השבת“, ”אם הוא לא מנתק את הקשר, אז המשמעות היא שהוא יורק על הקבר של הסבא והסבתא שלו, שהם כל כך אהבו וגידלו אותו, ושהוא כל כך אוהב אותם. לא תהיה לו מעכשיו ואילך הזכות לעמוד שם על יד הקברים שלהם ולהגיד אני כל-כך אוהב את סבא וסבתא".
צילום: פייסבוק
נתניהו הבן וזוגתו הנורבגית צילום: פייסבוק

”זה מטריף את דעתי“, הוסיף בן ארצי בראיון, ”אני אומר אישית ליאיר שאם הוא עושה את זה ולא מנתק את הקשר עם בת זוג גויה המשמעות היא שהוא יורק על הקבר של סבא וסבתא, מבחינתי אם הוא עושה דבר כזה אני אישית אתייצב גם באזכרה לאבי ואמי ואני לא אתן לו להתקרב אל הקבר, על גופתי הוא לא יתקרב לקבר שלהם, על גופתי, בלי נדר".

בן ארצי הוסיף כי לדעתו, מערכת היחסים הזו היא ”נוראית“ מפני שמדובר בבנו של ראש הממשלה. ”זה הרי הדבר הנורא ביותר שמאיים ואיים לאורך כל ההיסטוריה של העם היהודי“, הוא אומר, ”הדבר הנורא ביותר מהירידה לחוץ לארץ שהם עלולים להתחתן עם גויה ואם חלילה זה יקרה אני אקבור את עצמי, אני לא יודע איפה אני אשים את עצמי, אני אלך ברחובות ואני אתלוש את שער ראשי - והנה זה מתממש“.

”טוב שאבא שלי לא בחיים כי אם הוא בחיים הוא היה עושה את זה - יוצא לרחובה של עיר, זועק ותלש את שערות ראשו“, הוסיף בן ארצי.


רוצים לקבל בחינם שני גיליונות סוף שבוע של מקור ראשון? לחצו כאן היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של nrg

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק