גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן
  1. גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן (ראה תמונה).
  2. בחר "כן" (או Yes) בתיבת הדו-שיח שמופיעה.
  3. זהו, סיימת!

סגור


עסק מלוכלך

"דוקטור פוליש" הציעה לנקות את דירה תמורת 650 שקל, אבל עבור 3 השעות ביקשו פתאום 1,200 שקל

לכבוד יום העצמאות שמסתער מיד, הנה סיפור ישראלי קטן ואופייני לחג, ולא חייבים הפעם להדליק את המשואות - למרות שאפשר להקפיץ את הפיוזים. בחור ישראלי ממוצע שדווקא אוהב מאוד את המדינה עבר דירה, ולכבוד האירוע המרגש החליט שכדאי שיהיה נקי בדירה החדשה.

כדי שיהיה ממש נקי החליט סבי לחפש חברת ניקוי טובה באינטרנט ולא סתם קבוצת חאפרים ש"תלכלך" את הניקוי ו"תחפף" אותו. אתר האינטרנט של חברת דוקטור פוליש קסמה לסבי במיוחד. האתר נראה מרשים, לחברה יש תואר דוקטור, שאולי זה רק לשם כבוד, אבל זה נשמע מאוד אקדמי מבחינת אקונומיקה וספונג'ה. החברה גם הבטיחה שירות מקצועי, וסבי פרץ בהורה עם אשתו מרוב אושר.

המחיר שביקשו הפרופסורים היה 650 שקל, מחיר שווה לכל סמרטוט, וסבי תיאם את מועד הניקוי. סבי התרחץ, התלבש יפה ובא לקבל את פני המנקים בדירתו החדשה והבלתי מצוחצחת. למקום הגיע בחור קטין ומבוגר נוסף שלא כל-כך הרשים את סבי מבחינת מראהו החיצוני, אבל זה ממש לא קשור. הם לא באו להתחתן, הם באו לנקות. הקטין נראה אמנם כאילו מעולם לא החזיק מטאטא ביד לשם שימוש היגייני, אבל סבי נתן להם צ'אנס.

מה שכן הפריע מעט היה שהחבר'ה הטובים ביקשו פתאום 1,200 שקל, וכל השיחות הנעימות על 650 שקל כאילו לא היו מעולם. סבי נורא רצה לגמור עם הסיפור, וסגר איתם בלית ברירה על 1,000 שקל. רק שינקו וילכו. והנה מה שקרה, מפיו של סבי הנרגש:

סבי: "בתום 3 שעות עבודה בלבד נדהמתי לגלות שכל העבודה שבוצעה בדירה היתה הצפת הדירה במים והעברת מגב".

אנחנו: ושילמת להם בכל זאת?

סבי: "האמת, פחדתי לא לשלם לנציגים מפני שאם לא הייתי עושה זאת, אני בטוח שהיו מכים אותי!!!"
לא מוכנים להחזיר את הכסף וגם לא לשוב לנקות

כן, גם לנו נראה שסבי מעט נרגש, אבל מצד שני, היו להם מכשירים לפוליש ווקס, ואף פעם אי אפשר לדעת איך זה נגמר במקרים האלה. את שארית היום בילו סבי ורעייתו בני קוי הדירה תוך שימוש בסבון, מגב ודמעות לרוב. סבי פנה למי שנחשב למנהל החברה, בחור צעיר ואסרטיבי בשם ברק שרעבי, ודרש את כספו בחזרה. המנכ"ל הצעיר סירב כמובן להחזיר כסף ואף התנצל, ובאופן כן ומפתיע אמר שהבחור הצעיר שניקה את הדירה כבר לא עובד שם, כי היו הרבה תלונות על עבודתו הבלתי מקצועית.

המנכ"ל הבטיח שהוא יגיע עם צוות חדש לנקות את הדירה באופן נקי יותר. סבי קבע איתם, וגם אז, לטענתו, הם לא הגיעו. סבי החליט לפנות אלינו אחרי שכמה חברים סיפרו לו שעברו מסלול דומה עם חברת דוקטור פוליש.

פנינו. היה לא כיף. לחברה יש מספר לחיוג חינם, שם ענה לנו ברק שהזדהה כמנהל החברה. סיפרנו לו שסבי נורא עצוב, אבל המנכ"ל

לא ממש התרגש. נכון, הם פיטרו את העובד כי הוא לא ממש ניקה וגם איתו היו בעיות של תשלום, אבל זה לא קשור לטיב העבודה שלהם.

לא, הם לא מוכנים להחזיר שקל לסבי, הם מוכנים לבוא לנקות שוב. לא, הם לא מבינים למה לא צריך לנקות שוב אחרי שסבי ואשתו כבר ניקו. לא, הם לא מבינים מה אנחנו רוצים מהם, ולא, הם לא יבואו לקפה בשבת כי גם לנו לא ממש בא שהם יבואו.

מסקנות: לפעמים כדאי לנקות לבד, וגם כשמדובר רק בניקוי - לא יכול להזיק איזה זיכרון דברים קטן ביד. ודבר נוסף- לפעמים גם מטאטא יורה. זה לא קשור, אבל אף פעם לא השתגענו על המשפט הזה. מתברר שגם חברה אחרת מבקשת 600 שקל ואז כשהיא מגיעה למקום היא מקפיצה את המחיר ל-1,200 שקל. בימים אלה אנחנו בודקים חברות נוספות בתחום, כי התחושה היא שהחברות האלה מבינות שהלקוח בלחץ כי הרהיטים צריכים להגיע וחייבים לנקות ולשלם כל מחיר.

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

nrgטורסדילים ונופשונים

nrg shops מבצעי היום

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...
לאייטמים קודמים לאייטמים נוספים
  • פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים