גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן
  1. גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן (ראה תמונה).
  2. בחר "כן" (או Yes) בתיבת הדו-שיח שמופיעה.
  3. זהו, סיימת!

סגור


עובדי מילומור מאיימים בשביתה

עובדי החברה, שנמצאת בהקפאת הליכים, לא קיבלו משכורות לחודש ספטמבר, וחלקם גם לא את אוגוסט. דורשים לקבל את הכסף במיידי או שיפתחו בשביתה

ענת שיחור-אהרונסון | 22/10/2008 14:32 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
כשכבר נדמה היה שמילומור עולה על דרך המלך להבראה, רובם המכריע של עובדי הקבוצה שלחו היום (ד') מכתב לנאמן הקבוצה, רואה חשבון חן ברדיצ'ב, ובו דרישה לתשלום מיידי של משכורות העובדים או שיפתחו יפתחו בשביתה.

באמצעות עורך דין אופיר רונן, העובדים כותבים לנאמן כי למרות הבטחתו לנציגות העובדים שתשלום המשכורות נמצא בעדיפות ראשונה, חלפו כבר 16 יום ממועד מינוי הנאמן והעובדים טרם קיבלו את משכורות חודש ספטמבר. חלקם קיבלו גם משכורת לחודש אוגוסט.

"העובדים מודעים למאמציך ולעובדה, שתקופת החגים הקשתה על תשלום המשכורות כאמור, אך יחד עם זאת, עם הבטחות לא ניתן לקנות במכולת או לשלם משכנתא", כותבים העובדים.

הם מוסיפים, כי "אם תשלום המשכורות מכניס את
קופת הקפאת ההליכים לגרעון, ניתן לבקש מבית המשפט אישור לגרעון כאמור על בסיס שווי הקבוצה (לטענתכם שווי הקבוצה הינו של למעלה מ – 1.2 מיליארד שקל) והמכירה הצפויה בקרוב".

העובדים מציינים במכתב, כי אם לא יקבלו את המשכורות עד ל-26 לחודש זה, הם ישקלו את צעדיהם, לרבות אפשרות להשבתת פעילות קבוצת מילומור.

כזכור, בית המשפט המחוזי בתל אביב הוציא לקבוצה ולבעל השליטה בה, פרדי רובינסון, צו הקפאת הליכים. נאמן החברה הגיש השבועלבית המשפט דוח ראשון מאז מינויו ובו הוא מעריך, כי ניתן יהיה להגיע להסדר ראוי עם נושי החברה, שכולל פריסה של החובות ופיטורי עובדים.

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

nrgטורסדילים ונופשונים

nrg shops מבצעי היום

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...
לאייטמים קודמים לאייטמים נוספים
  • פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים