נבחרו נציגי לשכת עורכי הדין בוועדה לבחירת שופטים

המועצה הארצית של לשכת עורכי הדין בחרה בעורכי הדין רחל בן ארי ופנחס מרינסקי כנציגי הועדה לבחירת שופטים. כן נבחרו נציגי הלשכה בוועדות למינוי דיינים, למינוי קאדים שרעיים, ולמינוי שופטים צבאיים

ענת שיחור אהרונסון | 2/12/2008 19:40 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר

המועצה הארצית של לשכת עורכי הדין בראשות עו"ד עמוס ון-אמדן, בחרה היום (ג') בבחירות חשאיות את נציגי הלשכה בועדה לבחירת שופטים, וכן בוועדות למינוי דיינים, למינוי קאדים שרעיים, ולמינוי שופטים צבאיים.

עורכי הדין רחל בן ארי ופנחס מרינסקי נבחרו כנציגי הועדה לבחירת שופטים.

עו"ד רחל בן ארי, בוגרת תואר LLB במשפטים באוניברסיטת תל אביב, היא שותפה בכירה במשרד רחל בן ארי, אדם פיש ושות', יו"ר ועד מחוז חיפה של הלשכה החל מיוני 2003 (קדנציה שניה), וחברת המועצה הארצית של הלשכה משנת 1999.

עו"ד בן ארי השתתפה בפרויקט החונכות של הלשכה, בצוות תכנית הפרו בונו "שכר מצווה", והיא חברה בועדה המשותפת לבית המשפט העליון וללשכת עורכי הדין. בנוסף היא מכהנת בהתנדבות כחברת הועד הציבורי של המרכז לחינוך לסובלנות ולשלום.

כמו כן, עו"ד בן ארי כיהנה כחברת דירקטוריון ויו"ר ועדת הביקורת של חברת החדשות של ערוץ 2, כחברת דירקטוריון התיאטרון העירוני חיפה וכיו"ר משותף של האגודה לזכויות האזרח של סניף חיפה.

עו"ד פנחס מרינסקי הוא בוגר ומוסמך החוג למשפטים של אוניברסיטת ת"א ופועל כעו"ד עצמאי. היה חבר המועצה הארצית והועד המרכזי של הלשכה בין השנים 1995-1999, וחבר ועד מחוז ת"א של הלשכה בשנים 1991-1999.

בעבר כיהן עו"ד מרינסקי כיו"ר נשיאות ועדות בתי משפט וכמ"מ יו"ר נשיאות ועדות חקיקה של הלשכה.

כנציגי הלשכה בועדה למינוי דיינים נבחרו עורכי הדין אלי שמואליאן ואהובה יששכר. עו"ד אלי שמואליאן, בוגר החוג למשפטים של האוניברסיטה העברית, שימש בעבר כסגן יו"ר המועצה הארצית של הלשכה וכחבר המועצה משנת 2002.

כמו כן עו"ד שמואליאן משמש כחבר הדירקטוריון של הקרן

הקיימת לישראל, ובעבר כיהן כסמנכ"ל תשתיות בחברה לפיתוח מזרח ירושלים בע"מ.

עו"ד אהובה יששכר, בוגרת תואר LLB במשפטים באוניברסיטת בר-אילן, היא שותפה במשרד "אדם" בתחום דיני המשפחה וירושה. עו"ד יששכר משמשת כמ"מ יו"ר פורום המשפחה הארצי של הלשכה, כמרכזת וועדת השתלמויות בפורום המשפחה של הלשכה וכיו"ר ועדת תרבות.

בנוסף, עו"ד יששכר היא חברת בית הדין המשמעתי של ועד מחוז תל אביב של הלשכה, ומרכזת ועדת השתלמות הועדה לענייני משפחה במחוז תל אביב. כמו כן, היא התנדבה במועצה הלאומית לשלום הילד בייצוג קטינים פרו בונו, וכן בסיוע פרו בונו בתיקי משפחה.

כנציגי הלשכה בועדה למינוי קאדים שרעיים נבחרו עורכי הדין חאלד חוסני זועבי וסאהר מוחסן. עו"ד ח'אלד חוסני זועבי, בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית, הוא בעל משרד עריכת דין בנצרת, העוסק בתחום האזרחי, מקרקעין ובנקאות.

עו"ד זועבי משמש כיו"ר הראשון של ועד מחוז הצפון של הלשכה וכיו"ר נוכחי של הועד מזה קדנציה שניה. כן הוא סגן ראש לשכת עורכי הדין וחבר המועצה הארצית.

עו"ד סאהר מוחסן הוא בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית ופועל כעורך דין עצמאי. עו"ד מוחסן היה בעבר חבר המועצה הארצית של הלשכה וחבר הועד המרכזי לשעבר.

כנציג הלשכה בועדה למינוי שופטים צבאיים-משפטיים נבחר עו"ד אהוד בר-עם, בוגר תואר LLB במשפטים באוניברסיטת תל אביב ובעל משרד עצמאי לעריכת דין, העוסק בעיקר במשפט האזרחי מסחרי, תכנון ובנייה וכן בעבירות צווארון לבן במשפט הפלילי.

עו"ד בר-עם הוא בעל אישור לשמש כסניגור בבתי הדין הצבאיים, וכן חבר המועצה הארצית, הועד המרכזי וועד מחוז תל אביב של הלשכה מזה קדנציה שניה.

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

מדורים

  

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים