אפל מחזירה לגוגל? הדור הבא של apple tv בדרך

כשבוע לאחר שגוגל הכריזה על Google tv, דיווחים ברשת חושפים כי אפל משדרגת את ה-Apple tv, אחד מהכשלונות הבודדים של החברה בשנים האחרונות. המכשיר צפוי להיות מבוסס על iPhone os ולאפשר הרצת אפליקציות אייפון או אייפד

עפר לאור | 29/5/2010 11:51 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
כשבוע לאחר שגוגל הכריזה על Google tv, הרשת גועשת מדיווחים לא רשמיים לפיהם פרויקט Apple tv עלה מהלך.

עד כה, Apple tv היה אחד מהכשלונות הבודדים של אפל בשנים האחרונות, אשר התייחסה אליו יותר ויותר כ"תחביב" ולא כפרויקט שצפוי להכניס רווחים בעתיד הנראה לעין. המכשיר של החברה איפשר הורדת תכני וידאו עד רזולוציה של 720p, מחנות אייטיונז.

החנות כיום עשירה מאוד בתכני וידאו, סרטים וסדרות אך המחירים לא זולים והסרטים מגיעים לאט מדי ביחס לשיטות אחרות. איכות התמונה טובה משידורי הכבלים והלוויין אך לא מתקרבים לבלוריי ובוודאי שאין לזה סטרימינג כמו netflix.


כל זה עלול כעת להשתנות. גורמים הקרובים לאפל מדברים על מכשיר חדש מבוסס על iPhone os. המכשיר יהיה מכשיר אייפון עם דיסק לא גדול (גדלים של אייפוד טאץ') במחיר של כמאה דולר. כמו כן, הוא צפוי להיות נטול מגע (חוץ מהשלט שלו), קטן ביותר ומינימליסטי (כניסת חשמל ויציאת וידאו). המכשיר עלול לאפשר הרצת אפליקציות אייפון או אייפד, אבל חשוב מזה - יוסיף יכולות סטרימינג והורדה של סרטים וסדרות מתוך חנות אייטיונז.

לפי השמועות ההשקה עדיין לא קרובה ובוודאי שלא תתקיים ב-wwdc הקרוב שיתמקד בעיקר  באייפון החדש.
ללא
apple tv - ישודרג ללא
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

מדורים

  

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים