עמיתי "חבר" ירכשו 500 דירות ביבנה ב-20% הנחה

על-פי הערכות, ייהנו חברי העמותה מהנחה של 23%-18% בפרויקט שמקימות גינדי ותדהר בשכונת גן ראובן. דירת 3 חדרים תעלה כ-770 אלף שקל; ההכנסות לחברה: 500 מיליון שקל

עידו אפרתי | 21/10/2010 7:59 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
חברי עמותת חבר שוברים שוב את שוק הדירות ונהנים מהנחות מופלגות - הפעם ביבנה. לעסקים נודע כי נציגי העמותה חתמו לאחרונה על הסכם עם חברת גן ראובן מקבוצת תדהר לרכישת 500 דירות בשכונה החדשה שמקימה החברה ביבנה, במסגרת מבצע הנחות לחברי העמותה. המבצע צפוי להכניס לחברה בתוך זמן קצר למעלה מ-500 מיליון שקל.

ככל הידוע המבצע יבוצע בשני מחזורים: במחזור הראשון ישווקו לעמותה כ-300 דירות , ובהמשך ישווקו כ-200 דירות נוספות. 500 הדירות שישווקו לעמיתי חבר הן רק חלק משכונת מגורים גדולה שתוקם על ידי תדהר וחברת האחים גינדי. לפי ההערכות, ייהנו חברי העמותה מהנחה של 23%-18% ממחירי השוק. מחיר דירת 3 חדרים יהיה 800-770 אלף שקל, ודירות 4 חדרים יעלו בין 950 אלף שקל למיליון שקל.

פרויקט המגורים מוקם בדרום יבנה על שטח של 300 דונם וצפוי לכלול כ-1,300 דירות בתמהיל מגוון של דירות יוקרה גדולות וכן יחידות דיור קטנות יותר לזוגות צעירים. מי שיעצב את הדירות הוא האדריכל אילן פיבקו. בשלב הראשון ישווקו 350 יחידות דיור על-ידי תדהר.

הפרויקט יוקם בסמוך לשכונת "יבנה הירוקה", הנמצאת בשלבי בנייה מתקדמים ואמורה להכיל כ-2,900 יחידות דיור חדשות. כמו כן יכלול פרויקט גן ראובן הקמה של בית ספר וגני ילדים, שטחים ציבוריים פתוחים ועוד. חברת גן ראובן של תדהר וחברת דירות יוקרה של האחים גינדי הן בעלות הזכויות בקרקע מתוקף הסכם עם מינהל מקרקעי ישראל.

בשנתיים האחרונות זינקו מחירי הדירות ביבנה בעשרות אחוזים, הן בעקבות עליית מחירי הדירות בשוק הנדל"ן כולו והן משום ששנים רבות לא בוצעה בעיר בנייה חדשה. כיום, עם תחילת הבנייה בעיר בהיקפים גדולים, מרגישים ביבנה פריחת נדל"ן, כאשר המחיר הממוצע לדירת 4 חדרים חדשה בעיר חצה את הרף של 1.2 מיליון שקל.

לפי התוכניות שכבר אושרו ואלה שנמצאות בשלבי תכנון שונים, צפויה העיר להתחדש בשלב הסופי בעוד כ-15 אלף יחידות דיור. בעמותת חבר, בקבוצת תדהר ובחברת אלדר שיווק האמורה לשווק את הפרויקט, לא הגיבו לידיעה.
בני מזל "חבר"

בתקופה שבה מחירי הדירות בשוק מגיעים לשיא, רוכשי הדירות לוטשים עיניים בקנאה אל עמיתי חבר ומחפשים קרבה משפחתית כלשהי שתצרף גם אותם למועדון הצרכנות החזק ביותר בתחום הנדל"ן. הכוח הצרכני של עמותת חבר הוכיח עצמו כמשתלם גם לחברי העמותה וגם ליזמים - אשר ביום מכירות מרוכז אחד ובהגרלה מורטת עצבים, הצליחו למכור מאות דירות.

לא חסרות דוגמאות מהשנתיים האחרונות, שבאופן מוזר מזוהות דווקא עם פרויקטים של משפחת גינדי וחברות הנדל"ן שלה. רק באוגוסט האחרון מכרה חברת גינדי החזקות 519 דירות בפרויקט "וואן אנד אונלי" שבשכונת אם המושבות בפתח תקווה, במסגרת מבצע לעמיתי חבר שנהנו מהנחות של 23%-19% ממחירי השוק.

שנה וחצי קודם לכן שיווקה אותה חברה

195 דירות לעמיתי חבר בפרויקט "גינדי בולוורד", גם הוא בפתח תקווה, ביום מכירות אחד. ביולי אשתקד ביצעה גם חברת גינדי השקעות שיתוף פעולה עם חבר למכירת דירות בשני פרויקטים: ברמת אביב רכשו עמיתי חבר 92 דירות, וביניהן דירות בנות 3 חדרים שמחירן כ-1.5 מיליון שקל ומיני-פנטהאוזים שמחירם כ-2.87 מיליון שקל.

הפרויקט השני, בקריית השרון שבנתניה, כלל 90 יחידות דיור, כולן בנות 5 חדרים. המחיר שהוצע למיני-פנטהאוז בן 5 חדרים לעמיתי חבר עמד על כ-1.1 מיליון שקל, ודירת פנטהאוז נמכרה בכ-1.43 מיליון שקל. בכל המבצעים נרשמת היענות מרשימה, ולרוב מסתיימים המבצעים הללו במכירת כל הדירות - ועם הרבה עמיתים מאוכזבים שלא הצליחו להתברג לרשימת הרוכשים.

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

מדורים

  

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים
vGemiusId=>/business_channel/economy/ -->