גבעות שוב מבהירה: קצב ההפקה הכולל הצפוי מ"מגד 5" - 1,400 חביות ביום

לבקשת רשות ניירות ערך מפרסמת שותפות חיפושי הנפט הבהרה נוספת בנוגע לקצב ההפקה בבאר; אתמול דיווחה החברה כי במקטע 8b זורמות 785 חביות ביום

nrg מעריב | 7/3/2011 11:54 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
ושוב לבקשת רשות ניירות ערך גבעות מפרסמת הסברים: השותפות דיווחה הבוקר (ג') לבורסה בתל אביב כי התבקשה לפרסם דוח מיידי שיבהיר את קצב ההפקה הכולל ב"מגד 5" לאחר סיום מבחני ההפקה הראשוניים ופעולות ההמרצה.

בהודעתה מוסרת גבעות כי קצב ההפקה הכולל הצפוי מבאר "מגד 5" בתקופת ההפקה הסדורה ארוכת טווח (לאחר סיום פראק וביצוע הרמה מלאכותית, פעולה שמתבצעת לרוב לאחר שמסתיים שלב הזרימה הטבעית מהקידוח) - עומד על 1,400 חביות נפט ביום.

קצב ההפקה היציב בשלב המבחנים הנוכחי ממקטע 8b לפני הרמה מלאכותית - 785 חביות נפט ביום, כפי שדווח אתמול. קצב הפקה בשלב המבחנים הנוכחי ממקטע 1 לפני הרמה מלאכותית - כ-300 חביות נפט ביום.

בנוגע למקטעים 6 ו-7 בגבעות לא מתחייבים ומסבירים כי טרם התחיל ניקוי הנוזלים בהם, "ולכן אין עדיין הפקת נפט ממקטעים אלה. לאחר תחילת ההפקה, ובכפוף לביצוע מוצלח של פעולת הניקוי, השותף
הכללי מצפה לקבל כמות נוספת שאותה לא ניתן להעריך בשלב זה".

נציין, כי בשיחה עם nrg מעריב אתמול, לאחר הדיווח שפורסם אתמול, אמר היועץ המיוחד לגבעות, כי אם יימשך קצב ההפקה של 785 חביות ביום במקטע 8b, תאפשר ההכנסה ממקטע זה לשותפות להמשיך בתוכניות הפיתוח וההפקה, ללא גיוסי הון נוספים. עם זאת, הוא מציין כי ייתכן שיבחרו לגייס כספים לצורך פיתוח מהיר יותר של השדה.
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

מדורים

  

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים
vGemiusId=>/business_channel/capital_market/ -->