נוחי דנקנר: "לא התקיים אצלנו מעולם דיון על אפשרות של תספורת"

בעלי השליטה באי.די.בי אמר את הדברים בעקבות הירידות החדות שספגו ני"ע הערך של הקבוצה. "יש לנו בקבוצה סכומים נזילים שדי בהם כדי לשרת את כספי האג"ח לפחות לשנה וחצי שנתיים. השוק לדעתי מעריך אותנו לא נכון. אי.דיבי קבוצה חזקה וחסונה"

nrg מעריב | 19/5/2012 22:16 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
"לא התקיים אצלנו מעולם דיון, לא הייתה ישיבה, לא הייתה שיחה ביני לבין מנהל כלשהו בקבוצה על אפשרות של הסדר חוב, תספורת, תסרוקת, גזיזות, או משהו מהסוג הזה", כך אמר נוחי דנקנר, בעל השליטה בקבוצת אי.די.בי, הערב בראיון לחדשות ערוץ 2. "יש לנו בקבוצה סכומים נזילים שדי בהם כדי לשרת את כספי האג"ח לפחות לשנה וחצי שנתיים. השוק לדעתי מעריך אותנו לא נכון. אנחנו חזקים יותר מאיזה דימוי או קו תקשורתי שקיים כעת.
נוחי דנקנר. ימים מאתגרים
נוחי דנקנר. ימים מאתגרים ראובן קסטרו
 
דנקנר אמר את הדברים בעקבות ירידות השערים שספגו מניות קבוצת אי.די.בי. "אנחנו לא אומרים 'ימים קשים' - אנחנו אומרים 'ימים מאתגרים'. ימים קשים זה כשאתה נמצא במצב פסיבי, ימים מאתגרים - זה כשאתה נדרש לבצע פעולות וזה מה שאנחנו עושים", הסביר.


בהמשך דבריו אמר בעלי השליטה באי.די.בי כי "לא מתפקידי לתת המלצות למשקיעים, אבל אני קונה באופן פרטי מניות של אי.די.בי אחזקות. מדובר בקבוצה חזקה וחסונה. אנחנו ניזוקים כעת במקומות מסוימים, אבל יש מקומות אחרים שאנחנו עושים יפה. יש חולשה בחברה כגון סלקום, בגלל רגולציה שהשתנתה. יש חולשה בקרדיט סוויס בגלל המשבר באירופה. לגבי קרדיט סוויס אני פחות מוטרד. אנחנו עובדים על הכל, מתקנים ומשפרים".

לדבריו: "לא אהסס, אם אקבל הצעה שתהיה מספיק אטרקטיבית, למכור חברה. הייתי על סף מכירת שופרסל. לא מכרתי אותה, אני כמעט בטוח שמהיבט עסקי ולא מהיבט רגשי".


nrg מעריב הוא חלק מקבוצת אי.די.בי

בואו להמשיך לדבר על זה בפורום בורסה ושוק ההון-
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

מדורים

  

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים