סינמה סיטי תקים מתחם בתי קולנוע בחדרה

הרשת תקים בעיר את המתחם השלישי שלה בארץ, שיכלול 10 אולמות. ראש העירייה חיים אביטן: "זה יהיה הלהיט של העשור הקרוב"

שלומית צור | 8/7/2012 8:23 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
בשורה לתושבי חדרה והסביבה: רשת בתי הקולנוע סינמה סיטי שבשליטת משפחת אדרי תקים מתחם בתי קולנוע בעיר, כך נודע לעסקים.
סינמה סיטי בראשון לציון. בקרוב בחדרה
סינמה סיטי בראשון לציון. בקרוב בחדרה צילום: ראובן קסטרו
 
בעלי הרשת הגיעו לאחרונה להסכמות עם חברת נצבא שבשליטת קובי מימון להקמת מתחם בתי קולנוע במרכז המסחרי MIXX בעיר, סמוך לכיכר התשעה, שנמצא בבעלות החברה. מדובר במתחם בתי הקולנוע השלישי שתקים רשת סינמה סיטי, נוסף למתחם בצומת גלילות ולמתחם החדש יותר בראשון לציון. ההסכם, שייחתם בימים הקרובים, קיבל גם את ברכתו של ראש עיריית חדרה חיים אביטן, שהעריך כי המתחם החדש יהיה "הלהיט של העשור הקרוב בחדרה".

כיום לא פועל שום בית קולנוע בחדרה, לאחר שלפני כמה שנים סגרה רשת בתי הקולנוע לב את המתחם שהפעילה בעיר. "10 אולמות הקולנוע יהיו המבוקשים והנצרכים ביותר בחדרה והסביבה", אמר אביטן ל עסקים, "אין היום אף בית קולנוע אחד באזור - לא בחדרה, לא בפרדס חנה, לא בכרכור, לא באור עקיבא ולא בזיכרון יעקב. כשתושבי האזור רוצים לראות סרט הם נוסעים או לחיפה או לנתניה, ולפעמים אפילו גם לתל-אביב ולראשון לציון".

הוא הוסיף כי "לא סתם נצבא עשתה בדיקת היתכנות כלכלית ומצאה שהמקום צפוי להצליח מאוד. בעיר נבנות היום אלפי יחידות דיור ולראשונה יש הגירה חיובית לחדרה. העיר חצתה את רף 90 אלף התושבים ולכן חשוב לקדם גם את נושא המסחר והתעסוקה".

מתחם סינמה סיטי חדרה יכלול 3,000 מ "ר מתוך 20 אלף מ"ר שכולל המרכז המסחרי. לאחרונה סיימה העירייה ביצוע פרויקט תחבורתי שיקל את הכניסה המזרחית לעיר ואת הגישה למקום.

בואו להמשיך לדבר על זה בפורום צרכנות-
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

מדורים

  

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים