ראשי » מעריב מגזינים » נשיונל ג'יאוגרפיק

כי גם לילדים מגיע נשיונל ג'יאוגרפיק

עולמי, מגזין הצעירים של נשיונל ג'יאוגרפיק, מצורף בשנים האחרונות למנויי העיתון וזוכה להצלחה רבה בקרב הילדים. מהחודש הקרוב ניתן לקבלו גם בדוכני המכירה בעת רכישה של נשיונל ג'יאוגרפיק. בהזדמנות זו מגזין "עולמי" משיק את תחרות הצילום הבינלאומית לילדים מטעם נשיונל ג'יאוגרפיק. לזוכים במקומות הראשונים בתחרות המקומית בישראל יוענקו פרסי מצלמות, וצילומיהם יישלחו לתחרות הבינלאומית המתקיימת בארצות הברית. שם יוכלו להתחרות על המקום הראשון ועל סיכוי לזכות בנסיעה לוושינגטון.

נשיונל גאוגרפיק
nrg מעריב | 1/10/2009 13:10 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
מגזין הצעירים של נשיונל ג'יאוגרפיק - שער יולי
מגזין הצעירים של נשיונל ג'יאוגרפיק - שער יולי צילום: שער הגיליון
 המגזין עולמי מציע לקוראים הצעירים לדפדף בין עמודי תוכן עשירים ולהפליג למסעות קסומים ברחבי העולם – לשאוג עם אריות לבנים באפריקה, לצלול עם דולפינים ולטוס לירח.
חלק מהמאמרים מופיעים גם במגזין הילדים העולמי של נשיונל ג'יאוגרפיק בחו"ל, פרי עטם של מיטב הכתבים והצלמים, המפרסמים כתבות טבע באיכות גבוהה ביותר. בתמונות תקריב ניתן לספור נקודות על פרוותו של ברדלס או פסים על גופה של זברה הדוהרת במרחבים הפתוחים.

גם סרטים עדכניים, כמו לילה מוטרף במוזיאון, הארי פוטר או עידן הקרח זוכים לסקירה מיוחדת, וחוקרים בודקים באיזו מידה הסיפור בסרט תואם את המציאות. כתבה בעולמי הסבירה, למשל, כי לא ייתכן
שהדינוזאורים חיו בו בזמן עם מני הממותה, דייגו הטיגריס השן-חרבי וסיד העצלן, כפי שסופר בסרט השלישי של עידן הקרח, שהרי הקרחונים של עידן הקרח האחרון נמסו לפני עשרת אלפים שנים בערך, ואילו הדינוזאורים נכחדו 65 מיליוני שנים לפני כן!
 

 עוד מתפרסמות במגזין כתבות מקור ישראליות שקשורות בספורט, חגים ועונות השנה. אפשר לקרוא על חוג כדורגל של בנות, אמנות האוריגאמי, ילדים בקרקס וגורים מדהימים שנולדים בספארי.
בכל עיתון נשמר האיזון בין מספר הכתבות לקריאה ובין משחקים מהנים, שאפשר גם ללמוד מהם – מפות שמסתתרים בהם אוצרות, כתב סתרים, זיהוי בעלי חיים, תפזורות גיבורי-על, סודוקו פרחים ועוד. 
 
מגזין הצעירים של נשיונל ג'יאוגרפיק - שער אוגוסט
מגזין הצעירים של נשיונל ג'יאוגרפיק - שער אוגוסט צילום: שער הגיליון
 
"סקופ", המדור הפותח את העיתון, מביא ידיעות שלא תקראו בשום מקום אחר – קיר מלא מסטיקים שהוא אתר תיירות, מלחמת עגבניות בספרד, עוגת ענק בצורת ברבי שהוכנה באוסטרליה, קרני אור זוהרות בקליפורניה, עקרב פרוותי שהתגלה לאחרונה או אופניים עשויים במבוק.

ולסיום הנה כמה עובדות מרתקות שפורסמו בעולמי –
* סלמנדרות מסוימות יכולות לגדל מחדש את הזנב, הרגליים ואפילו חלקים מהעיניים שלהן.
* יש צפרדעים שיכולות לדאות עד 15 מטרים באוויר.
* עצם של אדם חזקה פי חמישה מגוש פלדה באותו משקל.
* העור הוא האיבר הגדול ביותר בגוף האדם.


כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

מגזין נשיונל ג'יאוגרפיק

המגזין לוקח את הקוראים בכל חודש למסע קסום ומרתק ברחבי העולם וחושף בכתבות וצילומים מרהיבים תרבויות רחוקות ונופים עוצרי נשימה . להזמנת גיליון היכרות מתנה ללא התחייבות, חייגו  03-7642122 . להזמנת מנוי למגזין נשיונל ג'יאוגרפיק, לחצו כאן

עוד ב''נשיונל ג'יאוגרפיק''