מרכז רפואי חדש 'מכבי השלום'

המרכז, שייפתח ליד מגדלי עזריאלי בסוף החודש, יחליף את המוקד שפעל עד עתה בסניף בלפור של מכבי

NRG מעריב | 7/6/2006 11:08 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
מרכז רפואי מהגדולים בישראל, 'מכבי השלום', ייפתח בסוף החודש בתל אביב בסמוך למרכז עזריאלי וישרת את מבוטחי מכבימכל אזור המרכז. בשלב ראשון ייפתחו במרכז החדש מוקד לרפואה דחופה, מכון דימות מרכזי, מרכז לטיפול יום ומוקד רפואה דחופה לנשים הרות.

עד סוף השנה ייפתחו ב"מכבי השלום" גם מכון סוכרת, מכון ריאות, מכון להתפתחות הילד,מרפאה לטיפול בילדים בנושא קשב וריכוז, מרכז לטיפול בילדים עם עודף משקל, מכון קרדיולוגי, מכון שמיעה ודיבור, בית מרקחת "מכבי פארם" ומכונים רבים נוספים.

לרשות המבוטחים יעמדו רופאים מומחים, צוות מקצועי, ציוד מתקדם, גישה וחנייה נוחה. המוקד החדש יחליף את המוקד שפעל עד עתה בסניף בלפור של מכבי. הצוות הוותיק והמנוסה ממוקד בלפור יעבור למוקד החדש. המוקד יפעל בשעות הערב וכן בסופי שבוע ובחגים.

לאורך כל שעות היום יפעל ב'מכבי השלום' מוקד חירום לטיפול בנשים הרות ללא צורך
בהפניית רופא או בתיאום מראש. המוקד ייתן מענה לנשים הרות במקרים של דימומים, שינוי משמעותי בתנועת העובר, התייבשות וכדומה, זאת בנוסף לשירות הקיים בבני ברק.

שירות חדש נוסף שייפתח בסוף החודש הינו המרכז לטיפול יום אשר מטרתו להקל ככל הניתן על המטופלים. ד"ר מיקי בורשטיין, ראש מחוז המרכז במכבי: "במרכז זה נוכל לטפל, בין השאר, במבוטחים רבים שעד כה על אותו אירוע רפואי היו צריכים לפנות לבית חולים". במרכז יינתנו עירויים שונים, יבוצעו תפירות ואיחויים של חתכים, ועוד.

המרכז לטיפול יום מביא עימו יתרונות משמעותיים למבוטחים כמו מעבדה דחופה ושירותי דימות, כל רופאי המרכז הינם מומחים כל אחד בתחומו. המרכז לטיפול יום תוכנן כך שיעניק פרטיות מירבית למטופלים והשהייה בו תהיה נוחה ככל שניתן.

'מכבי השלום' שוכן ברחוב יגאל אלון פינת תובל (סמוך לעזריאלי)
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים