ראשי > ספורט > כדורגל ישראלי > כתבה
בארכיון האתר
יעקב גרונדמן הובא היום למנוחות
מאות אנשים ליוו את המאמן הלאומי לשעבר בדרכו האחרונה בבית העלמין מורשה. ביתו ספדה לו: "תמיד הייתי הבת של יענקל'ה לפני שהייתי ענת"
לכתבה הקודמת דפדף בספורט לכתבה הבאה
לירן ברטל
25/5/2004 13:32
מאות אנשים ליוו היום את המאמן הלאומי לשעבר, יעקב גרונדמן, בדרכו האחרונה. רבים מהנוכחים בבית העלמין מורשה ברמת השרון היו מעולם הכדורגל, בהם חברו לצוות האימון של נבחרת ישראל, יצחק שניאור, מאמן הנבחרת לאחר הש. ג., שלמה שרף, יו"ר ההתאחדות וחברו הקרוב, איצ'ה מנחם, מאמנים וראשי הקבוצות רבים מליגת העל וגם יו"ר הכנסת, ראובן ריבלין.
 
ראשון ספד לגרונדמן , על-פי בקשתו האישית בצוואה, הרב הראשי לשעבר, ישראל לאו. אחריו ספדו בני המשפחה ולבסוף יו"ר ההתאחדות איצ'ה מנחם, שאמר: "תודה לך על תרומתך לכדורגל הישראלי". ביתו ענת ריגשה מאוד: "רגע אחד אני לא אשכח. הרגע הגדול בחייך בו נכנסת אל איצטדיון ר"ג, שהיה  מלא ב-50 אלף צופים במשחק המכריע לעלייה למונדיאל מול קולומביה. לא אשכח איך לא ישבת עד שעייניך לא מצאו אותי ביציע הכבוד. תמיד הייתי הבת של יענקל'ה לפני שהייתי ענת".
 
 אברהם גרנט יוצג על-ידי אישתו צופית, שסיפרה: "אתמול היה גם יום נישואינו, אברהם התקשר אליי, סיפר לי את הידיעה המרה ופרץ בבכי, כמו בכל פעם שהוא היה יוצא מהחדר של יענקל'ה בבית החולים". לפני ההלוייה הוצב ארונו של גרונדמן למשך כשעתיים באיצטדיון ר"ג על מנת שההמונים יוכלו לחלוק לו כבוד אחרון.

טניס
תמונות
כדורגל ישראלי
כדורסל
כדורגל עולמי
עוד ספורט
לוח תוצאות
רכילות
תרבות ספורט
ווינר
יורוליג 2007
הערוץ האולימפי
  מדד הגולשים
ליברפול סירבה,...
                  28.93%
מאמן חדש? לבית"ר...
                  9.57%
הרומנים מתים...
                  9.31%
עוד...

כדורגל ישראלי
הוועדה למתן רשיונות לאירופה אישרה את מ.ס אשדוד, אבל גם פתחה לה תיק  
הפועל ת"א חוזרת לאופציית טועמה  
חיפה: ארבייטמן ופאנטני תורגלו בחוד לקראת נצרת  
עוד...