גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן
  1. גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן (ראה תמונה).
  2. בחר "כן" (או Yes) בתיבת הדו-שיח שמופיעה.
  3. זהו, סיימת!

סגור


שמואל שיימן, קשר יהודי-הולנדי, התאמן במכבי ת"א

השחקן בן ה-18 הותיר רושם טוב וקיים סיכוי גבוה שהוא יצטרף למועדון כבר העונה. ברקוביץ' נטש את האימון. הצהובים רוצים גם את גבריאל לושבור ודייגו מטאו שהיו קרובים לחתימה בקיץ שעבר. דריקס אמור לעקוב אחריהם. ג'ובאני רוסו הגביר את קצב האימונים ויחזור לשחק תוך שבוע. שחקני הבית חוששים למעמדם: "המועדון אמר שהוא נכשל במטרות, אנחנו רוצים לעזור לו לחזור למקום הטבעי"

יניב טוכמן ואביתר לנג | 21/2/2006 22:55 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
שם חדש בבורסת השחקנים החדשים העשויים להצטרף למכבי ת"א. היום (רביעי) הגיע לאימון הקבוצה ילד יהודי-הולנדי בשם שמואל שיימן, שבא בלווית הסוכן רונן קצב. שיימן, בן 18 וחצי, קשר מוכשר שגדל בעיר רוטרדאם ושיחק בקבוצת הנוער של מועדון הכדורגל בעיר, הותיר רושם טוב באימון וקיים סיכוי גבוה שהוא יצטרף למועדון התל-אביבי כבר בעונה הקרובה.

אייל ברקוביץ' נטש את האימון לאחר שעה עקב עומס. השוער לירן שטראובר החלים מהמחלה וחזר לאימונים . במסגרת ההיערכות לעונה הבאה, מכבי ת"א חידשה את ההתעניינות בשני הארגנטינים גבריאל לושבור ‭(28)‬ ודייגו מטאו ‭,(27)‬ שהיו קרובים מאוד לחתום בקבוצה בקיץ שעבר. מכבי חזרה לעקוב אחר ביצועיהם של לושבור, שמשחק כבלם ברוסאריו סנטרל, ושל מטאו, קשר אחורי מסן לורנצו, ובעבר שיתף פעולה עם יוסי בניון בסנטאנדר.
  
מכבי רצתה את לושבור כבר בקיץ, אבל לבסוף החתימה במקומו את כריסטיאן גונסאלס המאכזב. גם מטאו היה בתמונה, עד שמכבי החליטה להחתים את בלסינג קאקו. סגן הנשיא, אלי דריקס, אמור לצאת בחודש הבא לארגנטינה כדי לעקוב מקרוב אחר השניים וגם אחר שחקנים נוספים שנמצאים ברשימות של הקבוצה.
  
לירן כהן ספג אתמול מכה חזקה בפניו במהלך האימון ובעקבות התנפחות המקום הוא נשלח מיד לצילום, בו לא אובחנה פציעה רצינית. ג'ובאני רוסו הגביר את קצב האימונים ונראה שיוכל לחזור לשחק בתוך שבוע.
הצעירים חוששים מהעתיד

הדיבורים על הסדר החדש בעונה הבאה במכבי ת"א לא נעלמו מאוזניהם של השחקנים הצעירים במועדון שאינם יכולים להתעלם מהידיעות לגבי עתידה של הקבוצה.

הדיבורים על שינויין פרסונליים מטרידים בעיקר את השחקנים הצעירים שמביעים חשש לגבי עתידם והמשך דרכם במועדון בו גדלו. שחקו בקבוצה אמר אתמול ל-NRG מעריב: "אנחנו לא עיוורים. אנו קוראים בעיתונים ובאינטרנט את כל מה שכתוב, הרי סתם זה לא קורה. אנחנו רוצים להמשיך

במכבי, פה גדלנו ופה טוב לנו ואנו מקווים להיות חלק גדול מהמועדון בעונה הבאה. אנחנו מבינים שהמועדון אומר שהוא נכשל במטרות שהוא הציב לעצמו אבל החבר'ה הצעירים מבטיחים שנביא בשנה הבאה רוח גבית שתדחוף את המועדון חזרה יחד למקום אליו הוא שייך".

לירן שטראובר לא התאמן גם היום עקב מחלתו. במכבי ת"א עדיין מנסים למצוא את ההסבר להחלטת ההתאחדות להעביר את המשחק מול הפועל נצרת-עילית ביום שישי.

עדכון אחרון : 22/2/2006 14:11
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

nrgטורסדילים ונופשונים

nrg shops מבצעי היום

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...
לאייטמים קודמים לאייטמים נוספים
  • פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים