ראשי > ספורט > כדורגל ישראלי > כתבה
בארכיון האתר
שקלאר: "דרק בואטנג יגיע לבית"ר ירושלים"
למרות הפרסומים לפיהם קשר נבחרת גאנה לא יגיע בסופו של דבר לבירה, היו"ר הודיע כי השחקן סגר את ענייניו עם קבוצתו השבדית סולנה, אמור להצטרף למחנה האימון ברומניה. בית"ר קיימה אימון אחרון לפני היציאה, זנדברג, אפק, מויאל ופרננדס הצטיינו
לכתבה הקודמתדפדף בספורטלכתבה הבאה
גלעד שוברט
16/7/2006 20:01
דרק בואטנג יהיה סופית שחקן בית"ר ירושלים. יו"ר הקבוצה ולדימיר שקלאר הודיע היום (שני) באופן רשמי: "נמסר לי מהקבוצה השבדית באופן רשמי וסופי, שבואטנג עובר לבית"ר. הוא חתם כבר לפני כמה ימים על חוזה, אבל היו שם בעיות פנימיות של הנהלת הקבוצה מול האוהדים. עכשיו הכל הסתדר ואם בואטנג יקבל ויזה לרומניה, הוא יתאמן כבר ביום שלישי עם הקבוצה".

שקלאר הוסיף: "הרבה שחקנים זרים שרוצים לבוא לבית"ר חוששים מהמצב הביטחוני. התפקיד שלנו הוא להסביר להם שכרגע בירושלים אין בעיות".

בית"ר ירושלים תצא מחר בערב למחנה האימון ברומניה. עוד לפני היציאה ערכו שחקני הקבוצה אימון במתחם האימונים בבית וגן, זאת במקום משחק האימון בקרית גת מול הפועל חיפה, שבוטל בשל המצב הביטחוני.

מהאימון נעדרו שחקני הנבחרת האולימפית אלירן דנין, ברק יצחקי, אבירם ברוכיאן עמית בן שושן וטוטו תמוז. גם שמעון גרשון, שסובל ממתיחה בשריר הירך האחורי, אותה הוא מושך ממחנה האימון בהולנד, לא התאמן וקיבל טיפולים בחדר ההלבשה.

רוב האימון נסב סביב כושר גופני, בהדרכת מאמן הכושר החדש דרור שמשון, שהגיע מבני יהודה והיה דומיננטי מאוד במהלך האימון. לאחר מכן קיימו השחקנים משחקונים. ניתן היה להבחין כי הקבוצה נמצאת בכושר מצוין, כשהשחקנים הבולטים היום היו מיכאל זנדברג, עמרי אפק, קובי מויאל ופבריס פרננדס.

מילובאן מירוסביץ' ערך רק את אימון הכושר ולא שותף במשחקונים, זאת משום שרק מחר בבוקר יחתום הצ'יליאני על חוזהו בקבוצה, ואז ייצא למחנה האימונים ברומניה.

עידן שפלר וכריסטיאן טרימבולו, שנבחנו בבית"ר ואף היו במחנה האימון בהולנד, שוחררר מהקבוצה. לעומתם, הבלם איתן טיבי שהגיע מבית"ר חיפה, יחתום על חוזה ארוך טווח.
צילום: פוטו-איזט
מיכאל זנדברג, הצטיין באימון

טניס
תמונות
כדורגל ישראלי
כדורסל
כדורגל עולמי
עוד ספורט
לוח תוצאות
רכילות
תרבות ספורט
ווינר
יורוליג 2007
הערוץ האולימפי
  מדד הגולשים
ליברפול סירבה,...
                  28.93%
מאמן חדש? לבית"ר...
                  9.57%
הרומנים מתים...
                  9.31%
עוד...

כדורגל ישראלי
הוועדה למתן רשיונות לאירופה אישרה את מ.ס אשדוד, אבל גם פתחה לה תיק  
הפועל ת"א חוזרת לאופציית טועמה  
חיפה: ארבייטמן ופאנטני תורגלו בחוד לקראת נצרת  
עוד...
סקר
העונשים בפרשת השחיתויות באיטליה
יצאו בזול
קשים מדי