גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן
  1. גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן (ראה תמונה).
  2. בחר "כן" (או Yes) בתיבת הדו-שיח שמופיעה.
  3. זהו, סיימת!

סגור


מכבי נתניה סיכמה לעונה אחת עם סבסטיאן רוזנטל

החלוץ הצ'יליאני, שאכזב במכבי פ"ת, הוא שחקן הרכש הראשון שמגיע הקיץ לסגנית האלופה: "זה כבוד גדול עבורי". גם אורי הראל, מאמן הכושר של נבחרת ישראל, סיכם בקבוצה

תומר לוי | 29/5/2007 13:16 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
מכבי נתניה סיכמה היום (ג') לעונה אחת עם סבסטיאן רוזנטל, חלוצה הצ'יליאני של מכבי פ"ת. רוזנטל, שנחשב בעבר לשחקן היהודי הטוב בעולם, הגיע למלאבס באמצע העונה, אבל לא הרשים, ועם עזיבתו של המאמן גיא לוזון להפועל ת"א, בפ"ת אפילו לא שאלו את דעתו של המאמן הבא האם להשאירו.

רוזנטל אמר היום ל-nrg: "סגרנו במהירות ובקלות. אני שמח מאוד ומחכה לעונה הקרובה. זה כבוד גדול להיות חלק מהמועדון הזה שסיים את העונה במקום השני והגיע לאופ"א. זו פריבילגיה גדולה בשבילי לשחק בנתניה ואני מצפה לעתיד עם המועדון".

המאמן ראובן עטר הגיב על ההחתמה:
"אני מאוד שמח על החתמתו של רוזנטל בקבוצה, השחקן מיועד לסגל הרחב שלנו". הצ'יליאני שיחק העונה בסך הכל בארבעה משחקים, בהם לא כבש או בישל. הצ'יליאני הוא שחקן הרכש הראשון של הקבוצה מעיר היהלומים, שנפרדה אתמול מישראל זביטי.

מאמן הכושר של נבחרת ישראל, אורי הראל, סיכם גם הוא בנתניה, אולם ההסכם זקוק לאישור ההתאחדות. נתניה גם מנהלת משא ומתן עם יחיאל צגאי מהפועל ב"ש, שבו מעוניין ראובן עטר. כרגע כל השמות של החלוצים הישראלים שעלו על הפרק ירדו, כולל שי הוצלמן וליאור אסולין. עטר ימריא מחר לארגנטינה לעקוב אחרי מספר שחקנים.
עדכון אחרון : 29/5/2007 13:40
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

nrgטורסדילים ונופשונים

nrg shops מבצעי היום

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...
  • עוד ב''כדורגל ישראלי''

כותרות קודמות
כותרות נוספות
לאייטמים קודמים לאייטמים נוספים
  • פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים