גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן
  1. גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן (ראה תמונה).
  2. בחר "כן" (או Yes) בתיבת הדו-שיח שמופיעה.
  3. זהו, סיימת!

סגור


איסידורו נאון שוחרר ממכבי נתניה

המאמן ראובן עטר החליט שלא לצרף את החלוץ הנבחן בן ה-19, לאחר שלא הרשים במהלך השבוע. שחקן בקבוצה: "נקווה שנמשיך את היכולת הטובה מגביע הטוטו"

הדס גרינברג | 27/9/2007 21:56 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
איסידורו נאון, החלוץ היהודי-ארגטיני בן ה-19 מניואלס אולד בויס, שהגיע בתחילת השבוע להיבחן במכבי נתניה, קיבל את ההזדמנות שלו, אך לא הרשים כל השבוע ולכן החליט המאמן ראובן עטר לשחררו.

טגה: ההפסד לסכנין היה חד פעמי

הערב (חמישי) ערכה הקבוצה אימון נוסף כחלק מההכנה למשחק הליגה מול מ.ס אשדוד ביום שבת. לפני תחילת האימון צפו השחקנים בקטעי וידאו מתוך ההפסד לסכנין בשבת האחרונה.

החלוץ איתי שכטר ערך אתמול אימון ריצה מסביב למגרש ועזב לפני תחילת האימון בשל מחויבותו לצה"ל. כמו כן, גם היום שכטר לא נכח באימון הקבוצה. מחר החלוץ ייטול חלק מלא באימון המסכם. כמו שכטר, גם דדי בן דיין לא התאמן היום. בן דיין קיבל מנוחה מעטר עד ליום ראשון. כזכור, המגן מושעה ולא יוכל לשחק בשבת באשדוד.

ראובן עטר צפוי לפתוח בשבת עם מערך 3-3-4. בחוד המאמן עדיין מתלבט האם לפתוח עם השלישיה שכוללת את סבסטיאן רוזנטל, אובודו אוקוצ'ה ואיתי שכטר או לחילופין
לתת הזדמנות לחלוץ הצעיר דלה ימפולסקי, לאחר שזה הרשים השבוע במסגרת גביע הטוטו. בכל אופן, גם במידה וימפולסקי לא יפתח, הוא צפוי לקבל דקות משחק באשדוד.

יחיאל צגאי, שנטש אתמול את האימון לאחר שחש כאבים ונחבש בירכו, ערך היום אימון מלא וצפוי להיכלל בסגל למשחק. אמיר טגה, שסובל זה זמן רב מפציעה בשרירי הבטן, ערך גם היום אימון מלא ועטר צפוי לתת לו את הקרדיט בהרכב הפותח.

שחקן בנתניה אמר היום: "ראינו היום את הטעויות שביצענו במשחק מול סכנין ונראינו לא טוב, אבל גם חשוב שהפגנו אופי וידענו לחזור מפיגור. חבל רק שזה היה מאוחר מדי. בשבת נקווה שנמשיך את היכולת הטובה מגביע הטוטו, למרות שההרכב שיעלה יהיה שונה".

נתניה יכולה לשחזר את ההישג מהעונה שעברה? דברו על זה בפורום הכדורגל של nrg
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...
לאייטמים קודמים לאייטמים נוספים
  • פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים