גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן
  1. גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן (ראה תמונה).
  2. בחר "כן" (או Yes) בתיבת הדו-שיח שמופיעה.
  3. זהו, סיימת!

סגור


הפועל חיפה: כבסה הציע ללנדאו לאמן

המהלך, שהיתה ביוזמת יואב כץ, התנהל מאחורי גבו של המאמן, שלומי דורה. כרגע נראה שלנדאו ישיב בשלילה. גיל אפק יתפוס את מקומו של קובי שאלו בשער, בעקבות היכולת החלשה שמציג האחרון

הדס גרינברג | 29/11/2007 1:11 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
איש העסקים דוד כבסה נפגש עם המאמן גילי לנדאו על מנת לבדוק האם הוא מעוניין לחזור לעמוד על הקווים, הפעם בהפועל חיפה. הפגישה היתה ביוזמתו של בעלי הקבוצה, יואב כץ, וכמובן ללא ידיעתו של המאמן המכהן שלומי דורה. כזכור, זו לא הפעם הראשונה בה כץ פועל מאחורי גבם של מאמניו, כמו במקרה של ניר לוין לפני מספר שנים. 

הפגישה בין כבסה ללנדאו היתה באווירה נעימה, אך על פניו נראה שנכון לעכשיו כי לנדאו לא ממש מעוניין לקבל את ההצעה של האדומים. מהלך נוסף שיוכל לעזור לקבוצה, אותו ניסה ליזום כבסה, הוא החזרתו של רוני דורה למועדון.

כבסה מעריך שהחזרתו של רוני היא הוספת כוח משמעותי לקבוצה וכל זאת במטרה לחזק את המאמן שלומי דורה, מה גם שהמועדון יוכל להתייעל על ידי אדם שמנוסה זה שנים רבות בתחום הכדורגל. כץ נתן אישור לכבסה למהלך זה וכעת נותר להמתין ולראות האם רוני דורה, שיצא מהמועדון בטריקת דלת, ישוב למועדון הפעם כמנהל מקצועי.

לכבסה טענות רבות כלפי כץ והם נוגעות בעיקר
ליחס אליו כאדם שמגיע מבחוץ וכל רצונו לעזור ולתרום לקבוצה. כבסה התייחס בעיקר לסאגה עם שני הבוליביאנים, שהביא לקבוצה להיבחן, ולחלוץ איסידורו נאון. כבסה טוען: "היחס לבוליביאנים היה לא ראוי ובכלל ההתיחסות לאחד כמוני שמגיע מבחוץ בכדי לעזור ולתרום לקבוצה, אותה אני אוהב שנים, הגיע למצב של חוסר נעימות וגרמה לי להתרחק. בסופו של דבר יואב כץ דיבר איתי ואנחנו בכיוון של ליבון העניינים".

אייל טרטצקי שספג את הצהוב חמישי שלו במחזור האחרון צפוי להחמיץ את המשחק הבא מול אחי נצרת. מי שיחזור לספסל המחליפים הוא השוער, קובי שאלו. במשחקים האחרונים הציג שאלו יכולת חלשה מאוד והיה אחד האחראים העיקריים לאובדן הנקודות של הפועל חיפה. גיל אופק הוא זה שיתפוס את המקום בין הקורות. בחיפה קיימת אכזבה רבה משאלו, שלטענת גורמים בקבוצה נותן אימונים טובים, אך ברגע האמת הוא נלחץ ועושה טעויות של טירונים. במידה ושאלו ימשיך עם היכולת החלשה הוא צפוי למצוא את עצמו מחוץ לקבוצה.
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

nrgטורסדילים ונופשונים

nrg shops מבצעי היום

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...
  • עוד ב''כדורגל ישראלי''

כותרות קודמות
כותרות נוספות
לאייטמים קודמים לאייטמים נוספים
  • פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים