מגזינים online

כדוריד: הפועל פ"ת חוזרת לחיים

איגוד אוהדי הפועל פ"ת, החליט להקים מחדש את קבוצת הכדוריד האגדית שזכתה באליפויות המדינה ואף שיחקה באירופה. רונן אלעד יהיה בוועד המנהל של הקבוצה שהחליטה לאמץ חלקית את המודל של הפועל אוסישקין וקטמון

ניר שועלי | 3/9/2009 19:43 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
לאחר שהתפרקה הקבוצה העירונית והפכה למכבי, החליט איגוד אוהדי הפועל פ"ת, בראשות חבר מועצת העיר, איתי שונשיין, להחזיר עטרה ליושנה ולהקים מחדש את קבוצת הכדוריד האגדית של הפועל פ"ת אשר זכתה באליפויות המדינה ואף שיחקה באירופה.
רונן אלעד, חוזר למדים הכחולים של מלאבס
רונן אלעד, חוזר למדים הכחולים של מלאבס צילום: עדי אבישי


האוהדים יהוו גורם בעל השפעה וייקחו חלק פעיל בקידום הקבוצה שרוקמת עור וגידים, בדומה להפועל אוסישקין והפועל קטמון.  למעשה, נציג האוהדים ישמש כחבר ועד העמותה, כך שאפשר להגיד כי גם הפועל פ"ת בכדוריד הינה קבוצת אוהדים במידה מסוימת.

איתי שונשיין, יוזם הרעיון, ישמש כיו"ר הקבוצה כאשר הוועד המנהל של הקבוצה יהיה מורכב מאוהדי הקבוצה וביניהם: הגברת אליזבטה בכר אלמנתו של ד"ר אברהם בכר ז"ל שהיה רופא הקבוצה, איש העסקים מר ציון דלל, רונן אלעד היו"ר הקודם של קבוצת

הכדורגל וכמובן נציג איגוד האוהדים וחבר בארגון החזית הכחולה 06 גל רזינסקי, אשר יהיו אחראיים באופן ישיר על שיווק הקבוצה, מכירת המינויים והפעילות הקהילתית.

הקבוצה תלווה על ידי עו"ד ליזה חדש שתשמש גם כיועצת משפטית.

בקרוב: אירוע ההשקה

המאמן דביר גולדשטיין שניצח בעונה שעברה על הקבוצה שנשארה בליגה כנגד כל הסיכויים, ישמש כיועץ מקצועי ואילו רועי סאסי שהדריך אשתקד את מ.כ חולון בליגה הראשונה ישמש כמאמן.

הקמת הקבוצה קיבלה את ברכתו של מרכז הפועל הארצי וכן את ברכתם של אנשי הכדורגל. הקבוצה תשחק בימי שלישי ותתאמן בימי חמישי בהיכל הספורט ברחוב אמסטרדם.

בקרוב תקיים הקבוצה אירוע השקה של אוהדי ואוהבי הקבוצה בביתה של הגברת אליזבטה בכר.

חבר מועצת העיר, איתי שונשיין, הסביר מדוע החליט ליזום את הרעיון: "בעקבות הפיכת הקבוצה העירונית למכבי ולאחר שהבנתי כי לאגודת הפועל לא נשארו הרבה דברים בעיר פתח-תקוה, למעט הכדור-רגל הוחלט כי יש להחזיר לאוהדים ולאנשי הפועל את האהבה שלהם".

שונשיין שרוצה להחזיר את הקבוצה לימיה הגדולים, הוסיף: "יש להפועל פ"ת בסיס אוהדים נרחב בעיר ובסביבותיה, בכדור-רגל וכן בענפי הספורט השונים ואין שום סיבה שלא להשיב את הקבוצה האגדית של הפועל בכדור-יד ולהובילה להישגים.

הפועל פ"ת זה משהו שלא ניתן לוותר עליו ואסור בשום פנים ואופן לאבד אותו.לכן בכוחות משותפים של האוהדים, ההנהלות ואנשי הפועל השונים נחזיר את אגודת הפועל פ"ת למרכז הבמה".


כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

דעות וטורים

מדורים

  

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים