מגזינים online

סייף: עוד איראני בחר לא להתחרות מול ישראל

יום אחרי שספורטאי מהמדינה מוסלמית בחר לא להופיע מול תומר אור, חברו לנבחרת פרש מקרב עם סלבה זינגרמן. סייף מקטאר דווקא בחר להתחרות מול דורון לויט (שעלה לשמינית מהמקום הראשון) ויקבל פרס מיוחד מהאיגוד העולמי. גם חטואל בשלב הבא

ניר שועלי | 1/10/2009 17:32 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
נבחרת ישראל בסייף ממשיכה להפגין יכולת טובה באליפות העולם בטורקיה. אחרי שאמש העפילו סייפי הרומח לשמינית הגמר, גם דלילה חטואל רשמה הישג דומה בנשים, כשניצחה חמש מתוך שש הקרבות שלה ודורגה במקום הרביעי במוקדמות.
דלילה חטואל, היום.
דלילה חטואל, היום. צילום: רויטרס


דורון לויט הפתיע בקטגוריית הדקר, כשניצח בכל ששת הקרבות שלו ועלה לשמינית הגמר מהמקום הראשון במוקדמות. גם עידו הרפה עלה לשלב הבא. סלבה זינגרמן וגרגורי בסקין נעצרו כבר בשלב המוקדם.

הפוליטיקה חדרה גם ליומה השני של התחרות. זינגרמן הוגרל מול עבדי פאדג'ה האיראני, אך האחרון בחר לפרוש לחלוטין מהתחרות, כדי לא לפגוש את הישראלי. כזכור, אמש החליט מתחרה איראני אחר שלא להופיע לקרב מול תומר אור, אך בחר לעלות בכל יתר הקרבות שלו במוקדמות. בעקבות זאת, הגיש יו"ר המשלחת ולדימיר שקלאר תלונה נגד הנבחרת האיראנית.

ובכל זאת הסייף הקטארי מוחמד מיראז'ה הוכיח שאפשר גם אחרת ועלה למפגש מול דורון לויט. הישראלי גבר עליו 0:5, אך בעקבות החלטתו להופיע הוא יקבל פרס מיוחד מטעם הארגון העולמי.

שקלאר היה מרוצה: "נראה שהסייפים והמשלחות ממדינות ערב הבינו שאנחנו רציניים ובחרו לא להגיע למצב של אי הופעה מולנו. זה מראה את ניצחון הספורט על הפוליטיקה".

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

דעות וטורים

מדורים

  

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים