מגזינים online

משפחתו של גומא אגייאר ביקשה לאשפזו בכפייה

בני משפחתו של ספונסר בית"ר ירושלים מודאגים ביותר ממצבו, לאחר שטען בתוקף כי נסע לחלץ את גלעד שליט משבי החמאס. המשפחה עירבה את המשטרה, אך זו הפנתה אותם לשירותי הבריאות לבקשת עזרה

רוני מלול | 13/1/2010 22:52 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
מה עובר על גומא אגיאר? מי שנחשב למושיע של בית"ר ירושלים שוב עולה לכותרות, בעקבות קריאת בני משפחתו למשטרת ישראל, בבקשה לאשפזו בכפייה.
גומא אגייאר. יתאשפז בבית חולים פסיכיאטרי?
גומא אגייאר. יתאשפז בבית חולים פסיכיאטרי? צילום: פלאש 90


שלשום בלילה, בסביבות השעה ארבע לפנות בוקר הזמינו בני משפחתו של הספונסר ניידת לביתו של אגייאר בשכונת ימין משה היוקרתית. השוטרים מצאו את אגייאר נסער, ולדבריו מקורביו, סיפר המיליארדר לשוטרים כי חזר מביקור בעזה, במטרה לשחרר את החייל החטוף גלעד שליט משבי החמאס.

לדבריו, סיפרו, בכוונתו "לקחת את
הג'יפ ולנסוע לחלץ את גלעד מהשבי". השוטרים הסבירו לבני המשפחה המודאגים כי אין מדובר באירוע המצריך את התערבות המשטרה, וכי הם עוזבים. בשלב זה ביקשה המשפחה מהשוטרים שיקחו את אגייאר לאשפוז בבית חולים פסיכיאטרי לאור מצבו, אולם אלה הפנו אותם לשירותי הבריאות, לבקשת עזרה.

ממשטרת ירושלים נמסר כי השוטרים הוזעקו על ידי בני משפחתו של אגיאר. משהבינו כי מדובר באירוע אישי, עזבו את המקום.

גומא אגייאר גם התראיין למקומון "כל העיר", ושם טען כי נפגש עם גלעד שליט בעזה במטרה לחלצו מהשבי. "אני רוצה להיות מסוגל להציל אלפי אנשים כל יום, ולא רק את גלעד שליט", אמר הספונסר.
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

עוד ב''כדורגל ישראלי''

פייסבוק

דעות וטורים

מדורים

  

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים