מגזינים online

טנ"ש: שוב איראן פרשה, ישראל זכתה בזהב

הנבחרת בכחול-לבן סיימה במקום הראשון בטורניר לוקסמבורג בזכות החלטה של הנבחרת השנייה של מדינת המפרץ לא להופיע למפגש

דוד דודסון | 28/4/2011 16:14 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
תגיות:
תוך מספר ימים זכתה נבחרת ישראל בטניס שולחן, בהרכב עמרי בן-ארי (אלוף ישראל הטרי) ושמעון רבינוביץ', בשני טורנירים שנערכו בטאלין, אסטוניה (בסוף השבוע) ובלוקסמבורג (ד').

הדרך בה זכתה ישראל במדליית הזהב בטורניר בלוקסמבורג היא ללא תקדים בהיסטוריה של טניס השולחן הישראלי, שידע כבר חרמות לא מעטות באליפויות עולם בגלל סיבות פוליטיות.

להלן הדרך המיוחדת לזכייה בכתר של אליפות לוקסמבורג של בחורינו: ניצחון בשמינית גמר על נבחרת משותפת של דרא"פ ובחריין, ניצחון טכני ברבע גמר על איראן, ששחקניה היו "פצועים", ניצחון 0:3 של ישראל בחצי הגמר על צרפת. 

כאן צריך להבהיר שהניצחון (רבינוביץ' 2, בן-ארי1) הושג בדרך הקשה: במשחק הראשון כבר פיגר רבינוביץ' 2:0 וגם בן-ארי ניצח 2:3.  נציגי צרפת, ז'ירמי ו-ויק, מדורגים 15 ו-22 בצרפת ובעלי דירוג עולמי קרוב מאד לישראלים: 329 ו-501 (רבינוביץ' 302, בן ארי 498).

במשחק הגמר הייתה ישראל אמורה לפגוש נבחרת אחרת של איראן, שנטלה חלק בטורניר עם יותר מקבוצה אחת, בשורותיה משחק השחקן הבכיר שלהם, נושאד אלמיין המדורג 180 בעולם. אלא ששוב ניצחון טכני, שני לישראל באותו טורניר, ומול נבחרת מאותה מדינה, סידר

לה את הזהב.

אלו לא היו טורנירים מהדרג הראשון בו מובטחים למנצח 40,000 דולר, אבל שניהם טורנירים מוכרים ע"י ההתאחדות הבינלאומית וגם ע"י האיגוד האירופי ובשניהם אפשר לצבור נקודות לצורך דירוג ולשפר במקצת את המיקום של נציגינו.

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

עוד ב''ענפים נוספים''

פייסבוק

דעות וטורים

מדורים

  

מדורים

  

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים
vGemiusId=>/sport channel/other_sport/ordering_new_5/ -->