עומר אדם התפוטר מ"כוכב נולד"

הסיבה: אדם שיקר וטען שהוא בן 16 כאשר במועד בו החלו האודישנים לתוכנית הוא היה רק בן 15 ושבעה חודשים. צביקה הדר: "מבחינתנו זהו מעמד קשה שלא נדרשנו אליו עד כה"

ערן סויסה | 5/8/2009 15:47 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
עומר אדם "התפוטר" מהעונה השביעית של "כוכב נולד", זאת לאחר ששיקר להפקה בשלבי האודישנים ואמר כי הוא מעל גיל 16. בזכיינית ערוץ 2 "קשת" וב"טדי הפקות" החליטו להדיח את עומר מהתוכנית לאחר שהתברר כי רק בחודש אוקטובר הוא יהיה בן 16.
עומר אדם
עומר אדם צילום: רונן אקרמן


גורמים בתוכנית מסרו כי אדם התבקש להציג תעודת זהות בשלבי האודישנים אך השיב כי שכח אותה בבית. בזמן האודישנים היה אדם בן 15 ושבעה חודשים וכידוע, על פי תקנון התוכנית מתמודדים מתחת לגיל 16 לא יכולים להשתתף בתוכנית. גילו של אדם התגלה לראשונה בבלוג של עומרי חיון באתר "תפוז".

על אף גילו הצעיר נחשב עומר לאחד המתמודדים הבולטים בתוכנית ועל-פי ההערכות, היה מועמד להגיע אל שלב הגמר. הוא ניחן ביכולות ווקאליות ובסלסולים מרשימים, ומדי שבוע זכה לביקורות מפרגנות מצוות השופטים.איחלנו לצעיר בהצלחה

בהודעה הרשמית של "קשת" שיצאה היום נטען כי במסגרת פגישה שנערכה בין עומר ומשפחתו לבין מערכת ההפקה הוא "הודיע על פרישה" וההפקה "קיבלה את בקשתו, שכן מדובר בצעד ראוי והכרחי לנוכח העובדות".

צביקה הדר מסר בתגובה: "אנו נאלצים להיפרד מעומר. מבחינתנו זהו מעמד קשה שלא נדרשנו אליו עד כה. החשוב הוא שעומר הבין את טעותו, התנצל בפנינו, בפני חבריו המתמודדים ובפני הוריו וקיבל את ההחלטה הנכונה. תפקידנו כמערכת לשמור

על תנאי קבלה שווים בפני כל המתמודדים ועל זה איננו יכולים להתפשר. מועמדים רבים שהגיעו לאודישנים, נפסלו בשל גילם הצעיר.

"במהלך 7 העונות בהן משודרת התכנית עברו עשרות אלפי צעירים באודישנים ובתחרות בכוכב נולד. מאז ומתמיד התקיימה בינינו מערכת של אמון הדדי וכך נמשיך גם בעונות הבאות".

מהפקת התכנית נמסר כי בעקבות הפרישה צפויים שינויים גם בהרכב המתמודדים בגלגל ההצלה בערוץ 24 על כרטיס חזרה לתוכנית.

האם ההחלטה מוצדקת?

    
בחר
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים