מאחורי הקלעים של זמר חתונות: רגב הוד בחתונה גרוזינית, יש דבר כזה

שבי זרעיה ממשיך להפציץ בסיפורים מאחורי הקלעים של הסדרה "זמר חתונות". הפעם הוא מספר על חתונתה של הזמרת רינת בר, שהביאה את מלך החתונות רגב הוד, שישיר לה ביום המאושר בחייה

שבי זרעיה | 26/11/2009 17:00 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
כשרגב הוד הוציא את התקליט השני שלו הוא הגיע יחד עם המנהל האישי שלו, אלון צדוק,  לפגישת ייעוץ עם אחת הדמויות המובילות במוזיקה הים-תיכונית,  אבי גואטה - מנהלה האגדי של שרית חדד. אבי האזין בקשב רב לתקליט ונתן על המקום את האבחנה הקולעת : אין לך בתקליט שום להיט חתונות. רגב לא הבין מדוע הוא צריך להיט חתונות באלבום. אז אבי גואטה דאג להסביר לו : "אולי כדי לעבוד?!!!".

האסימון נפל לרגב הוד, ועוד איך נפל. תקופה קצרה אחרי זה דאג להנפיק את אחד מלהיטי החתונות שהטביעו חותם במוזיקה הישראלית : "התנשאי לי " ומאז הוא לא מפסיק - "בתלם אוהבים", "נשבענו" ועוד ועוד.

רגב הוד הוא זמר חתונות קלאסי, הוא גם מעיד על עצמו כאחד שממש מכוונן לשם: לחופות, לרחבות הריקודים, לבר מצוות, לבריתות או כפי שהוא קורא  לזה - לעם. אך האם קיימת נוסחה לייצור להיט חתונות? במהלך יום החתונה התלווינו לרגב הוד ולמעבד המוזיקלי תמיר צור, השניים עבדו על להיט חדש  שהם מקווים שיכבוש את רחבות הריקודים באולמות החתונות. השיר נקרא "כל הטוב שבעולם", מבית היוצר של הכוכב העולה –דודו אהרון.
צילום: שרון בק
רגב הוד. זמר החתונות האולטימטיבי צילום: שרון בק

כשהצעתי לרגב להשתתף בפרויקט הזה והסברתי לו שפרק מוצלח ב"זמר חתונות" תלוי בשילוב שלו עם דמויות נוספות: חתן וכלה, הוא זרק לי על המקום אתגר לא קטן: בעוד ארבעה ימים, כך סיפר לי, "אני מופיע בחתונת של חברה טובה - הזמרת רינת בר (שכתבה לרגב הוד את הלהיט "בתלם אוהבים") יחד עם בחיר לבה אורן אפריאט (דוגמן השנה של אשדוד) בוא נראה אותך מרים פרק בהתראה כל כך קצרה".

לא היה צריך הרבה בשביל להדליק אותי, דאגתי עוד באותו היום להיפגש

עם רינת ובעלה לעתיד ולהציע להם להשתתף בתוכנית. רינת ואורן, שאור הזרקורים לא זר להם, הסכימו בשמחה. יד המקרה, מזל שהולך עם הטובים, מלאכים ששומרים, תקראו לזה איך שתרצו, אבל גם הטובים שבמלהקים לא היו יכולים להרכיב סיפור מדליק שכזה.

אורון אפריאט הוא לטעמי תגלית הפרק הזה. הוא דוגמן עבר, זכה בתחרות דוגמן השנה של אשדוד, מתחתן עם ילדת הפלא הגרוזינית שהתבגרה והפכה לאישה יפיפייה ומושכת, שבעצמה  שנים רבות מופיעה בחתונות.

הפרק המיוחד הזה יציב את המונח "הגבר המטרוסקסואל" באור חדש. בזמן שרינת הכלה תתעסק בכל טיפולי הציפורניים, היופי ומדידות השמלה, תלווה המצלמה גם  את בחיר ליבה שגם הוא, במקביל לאשתו לעתיד, מטפל בציפורניו, בשיערו, בגבותיו, משתזף, עובר טיפולי פנים, מתאפר - והכול במכון היוקרתי אלמושלינו באשדוד.

רינת, שמגיעה - כהגדרתה - מבית  גרוזיני מודרני, עוזבת את בית הוריה בטקס מרגש, בכל פרק אני מופתע מחדש מהמנהגים ומהפולקלור הנחשפים מול המצלמה והפעם מנהג גרוזיני : בשעה שהכלה יוצאת מבית הוריה, אימה של רינת מסובבת אותה מספר פעמים על מפתן הדלת - סגולה למזל טוב. או לסחרחורת ביום החתונה.

סצנת המפגש בין החתן המתיפייף לזמרת הייתה אחת מסצנות המפגש המרגשות בסדרה. רינת עמדה מאחורי וילון (ממש כמו בתוכנית המהפך) קורסת מהתרגשות. כשהמסך עלההשניים בכו זה בזרועותיו של זו. כמובן שבסיום המפגש המרגש גם החתן וגם הכלה נכנסו לתיקוני איפור.

דרמה גדולה התחוללה בחתונה הזו. הרבה פרטים לא אוכל לתת תצטרכו לצפות בפרק המלא  רק אוכל לרמוז שמה שקרה הוא חלומה הרע של כל כלה. מה קרה בדיוק ? איך זה נגמר? התשובות בפרק שישודר מחר.

זמר חתונות, יום שישי, 19:30, ערוץ המוזיקה 24

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

מאחורי הקלעים של זמר חתונות

צילום: יח''צ ערוץ 24

היוצר והבמאי שבי זרעיה יצא למסע בעקבות זמרי החתונות והזוגות שבחתונותיהם מופיעים הכוכבים. במשך חודשיים ביקר זרעיה ב14 חתונות ועכשיו הוא כאן לספר. טור אישי

לכל הכתבות של מאחורי הקלעים של זמר חתונות

עוד ב''מאחורי הקלעים של זמר החתונות''

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים