שוברת לבבות קטנה: ראיון עם ונסה פאראדי

ונסה פאראדי, אחת הנשים הנחשקות בעולם, מככבת בימים אלה בקומדיה הרומנטית הצרפתית "שובר הלבבות". בראיון היא מספרת איך נפלה ברשתו של ממזר מקסים, על הפחד מהפפראצי ולמה היא מרחמת על קרלה ברוני

אואן פרגוסון | 11/7/2010 14:00 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
ונסה פאראדי
ונסה פאראדי AP
בחוץ, פריז לוהטת. בפנים, נווה מדבר שליו ברווח שבין שתי שיניים קדמיות. והשיניים האלה שייכות לאחת, ונסה שנטל פאראדי. תארו לכם להיוולד עם  שם כזה, ואז לגלות בגיל 37 שאת איזה מנהלת חשבונות אפרורית בחברה לאספקת חומרי ניקוי. אז לא, הגורל הזה נחסך מפאראדי. מאחוריה שורה של אלבומים מצליחים וסרטים סקסיים ועוד לא אמרנו כלום על בן זוגה ג'וני דפ, שאפילו גברים סבורים שהוא השחקן הכי סקסי בתבל. עם רקורד כזה, ציפיתי לפגוש פאראדי אחרת. אבל גיליתי שהיא בחורה שלווה, אופטימיות ובעיקר מתחשבת בזולת.

בעבר, תיארו אותה כרגישה, במקרה הטוב, וכמאוד תוקפנית כאשר מציגים בפניה שאלות שנראות לה יותר מדי אישיות, אבל בפועל, היא ממש לבבית ומקסימה ובעיקר רוצה לדבר על הסרט שלה. והיא זו עם הרווח בשיניים, היא הטאלנט. אז אנחנו מדברים על הקומדיה הרומנטית שלה "שובר הלבבות", שהפכה לשובר קופות בצרפת. טוב, לא מפתיע מכיוון שהנשים רק צריכות להביט בשחקן רומן דוריס והגברים בונסה.

דוריס מגלם שובר לבבות מקצועי. ממזר חתיך ומקסים שמציע את שירותיו בעיקר לאבות שרוצים למנוע מבנותיהם להתחתן עם גבר שלא מוצא חן בעיניהם. בהתחלה, הוא לא כל כך מתלהב לקחת את התיק של ונסה, אבל בסוף הוא באמת מתאהב. עם זאת, השורה התחתונה היא שהרעים מנצחים, הממזר זוכה בונסה פאראדי, בעוד שארוסה המסכן (אנדרו לינקולן), שאין לו כלום חוץ מחוכמה, שנינות וטוב לב, שהמקצוע שלו הוא לחלץ יתומים משדות מוקשים או משהו כזה ושיש לו מיליונים בבנק - נזרק הצידה.
צילום: יח''צ
לא ייאמן שפעם כולם שנאו אותה. פאראדי ב''שובר הלבבות'' צילום: יח''צ

"אני חושבת שזה נושא מאוד אוניברסלי", מסבירה פאראדי. "זה מדבר לכולם כי הדברים האלה קורים בחיים. אתה מתאהב במי שנוצרת עמו כימיה. וחוץ מזה, יש בסרט קלוז אפ מתוק של אנדרו ואז אתה מבין שהוא לא כל כך גרוע ואפילו לא כזה משעמם, הוא פשוט לא מתאים לך".

בלי שום קומדיות ברזומה שלה, פאראדי מגלמת בהצלחה את התפקיד המוביל. היא מהפנטת כשהיא משחקת את הקשה להשגה, רגע לפני שהיא נמסה, כמובן. "כל הזמן חיכיתי שיגיע החלק האנושי בסרט", היא מסבירה.

"כשקראתי את התסריט, בן זוגי אמר, 'זה מדהים, זה יכול להיות נפלא'. זה הזכיר לנו את הסרטים הקלאסיים עם קארי גרנט ואודרי הפבורן. חוץ מזה פסקל שומיי היה הבמאי אז ידעתי שאני רוצה להשתתף. בהתחלה חשבתי שהנה בחורה שיש לה הכל, עומדת להתחתן עם מישהו מוצלח ויש לה

מקצוע נהדר ואז היא פוגשת את החתיך ההורס הזה. כן, הוא רע, אבל הוא גם מקסים את כולם 95 אחוז מהזמן. חשבתי שאנשים ישנאו אותה".

פעם, אגב, אנשים שנאו גם את פאראדי, עכשיו זה כבר לא ממש קורה. צרפת מעריצה אותה. בעיקר משום שלא ברחה, ורוב הזמן היא מתגוררת עם דפ בפריז. היא פרצה לראשונה ב-1987 עם להיט הענק "ז'ו לה טקסי". היא הייתה רק בת 14, רקדה כמו ילדה, אבל שרה שיר למבוגרים.

הסינגל הזה הפך ללהיט ענק, אך היא גילתה שרוב הצרפתים שונאים אותה. על הקירות ליד ביתה כתבו "זונה", וכשעברה ברחוב ירקו לעברה. "במבט לאחור זה היה בלתי נמנע", היא נזכרת, "אבל אני לא יכולה לשנוא את כולם בגלל זה. השיר היה עצום והופעתי בכל מקום, למרות שזה לא מה שרציתי אז אני יכולה להבין את התגובה. זה היה יותר מדי".

AFP
לפחות הוא לא נשיא. ונסה פאראדי עם ג'וני דפ AFP

בסופו של דבר, היא הצליחה להתגבר, בעיקר בזכות הוריה, אנדרה וקורין, המנהלים חברה לעיצוב פנים, שנותרו שמחים ויציבים. הם החלו לשמור על הפרטיות שלה בצורה קצת יותר טובה. רק בשנים האחרונות, חזרה פאראדי לכותרות גם בגלל שדפ עזב בשבילה את קייט מוס ולאחרונה כשהפכה לפנים החדשות של שאנל.

יחד עם זאת, עדיין קיים אצלה הפחד מהתקשורת, מהחדירה לפרטיות ומהפפראצי. פאראדי ודפ שומרים בקנאות על הפרטיות שלהם, מה שכמובן הרבה יותר קל לעשות בצרפת. "לפעמים אני חושבת על קרלה ברוני", היא מציינת. "היא צריכה למלא את כל החובות האלה של הגברת הראשונה וגם להמשיך להיות מי שהיא. אני מרחמת עליה שהיא התאהבה בנשיא.

"אתה יכול לתאר לעצמך שהייתי פוגשת גבר, מתאהבת בו, והוא הנשיא? את מופיעה, שרה, אבל את לא יכולה להיות משוחררת, לא יכולה לרקוד איך שבא לך מהחשש שאיזו רצועה בשמלה תיקרע ואז המדינה תתמוטט. זו קללה להתאהב באדם כזה, ובכל זאת מתאהבים, ואין שום דבר לעשות נגד זה. איזו דילמה!".

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים