האח הגדול 4: הכירו את הדיירים החדשים

שלושה דיירים טריים נכנסו הערב לבית "האח הגדול" לאחר הדחתו של שי רגב. כנסו לקבל פרטים ראשונים עליהם

רון קסלר | 14/2/2012 23:06 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
תגיות: האח הגדול 4
 
ערן נראה לה דו קוטבי. לירון זהבי
ערן נראה לה דו קוטבי. לירון זהבי צילום: רונן אקרמן

נרגשים, חוששים ובעיקר אלמונים נכנסו שלושה דיירים חדשים לווילת "האח הגדול" הערב. צריך להגיד את האמת, העונה הזו מגיעה לשלב הזה חבולה, פרועה אבל בעיקר חסרת ביטחון לגבי היכולת שלה לשלוט בגיבוריה.

>> את צבי פורטל זכינו להכיר קצת יותר לעומק. צפו בראיון איתו

הדיירים בווילה השנה הגיעו לעונה מתוך רצון עז וברור להיות ליהיא גרינר או אלירז שדה. כלומר - קודם כוכבים בפוטנציה מעל הכל. בשלב הזה כבר ברור להפקה כי כל מה שחסר הוא עוד קצת דיירים מהסוג הנדיר של הצייתנים שעוזבים ברגע שמחליטים עבורם ונשארים כל עוד מסמסים להם. אפשר רק לקוות שהדיירים החדשים ישחקו לפי החוקים.

ואלה הדיירים החדשים:
 
גבר מהסוג הישן, מה שזה לא אומר. צבי פורטל
גבר מהסוג הישן, מה שזה לא אומר. צבי פורטל צילום: רונן אקרמן

לירון זהבי
בת 32, דוגמנית לשעבר, גרושה פלוס ילד, גרה בארה"ב בעבר אך חזרה לארץ. זהבי לא מעשנת כבר שמונה שנים, בעיקר מאז שהילד שלה נולד ואביה נפטר. לא שוכחת לעדכן שיש לה פתיל ארוך, שערן נראה לה דו קוטבי ושהיא צריכה קצת סבלנות עד שהיא תתאקלם.

צבי פורטל
רווק בן 34 מתל אביב שמגדיר את עצמו כגבר של נשים. קותי מצחיק אותו והוא מסמן את יאנה כיעד רומנטי ואת סער כיעד בוגדני ושולח להחליף את תעודת הזהות שלו לזו של איסמעיל הנייה. צבי מבטיח שיהיה גבר מאוד דומיננטי בבית, כזה מהסוג הישן.
 
ראש בראש עם אביבית? אנחנו בעניין. עינב ויינר
ראש בראש עם אביבית? אנחנו בעניין. עינב ויינר צילום: רונן אקרמן

עינב ויינר
בת 28 ממושב גאולים, שמגדירה את עצמה כמתעצבנת כמעט מהכל - מזה שמביאים לה רוטב בלי סלט, ממוכרת הבגדים, הרוקח ואפילו כשחסר לה מצת. חושבת שמדינת ישראל היא שלנו, "מהפרת עד החידקל". אמורה, לפי הבטחתה, להביא המון שמחה וריקודים לבית. עינב אוהבת את אביבית אבל התחושה שלנו שהיא הולכת לגנוב לה את ההצגה.

כמובטח, הדיירים יצאו מתוך אריזת מתנה גדולה שהייתה מונחת בחצר במשך השבוע החולף. על פי חוקי התוכנית הדיירים החדשים חסינים מהדחה בשבוע הראשון. אחרי ההתרגשות והחיבוקים, התבשרו הדיירים כי בשבוע הבא תהיה הדחה כפולה ומיוחדת.

וכמובן שהייתה הדחה הערב: המודח החמישי בעונה החמישית של "האח הגדול" הוא שי רגב. הסיבה: עודף ביטחון עצמי.

בואו להמשיך לדבר על זה ב-
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

ביקורות וטורים

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים