ג'ואן קולינס: נחושה להחזיר את "שושלת"

השחקנית שהתפרסמה בזכות אלכסיס קרינגטון קינאה בהצלחת "דאלאס" ושוחחה עם עמיתיה כדי להחיות את "שושלת"

nrg מעריב | 12/11/2012 13:51 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
האם אחת הביצ'יות הגדולות בתולדות הטלוויזיה תשוב למסך? ג'ואן קולינס, שגילמה את דמותה של אלכסיס קרינגטון בסדרה "שושלת", הבהירה כי היא נחושה להחזיר את אופרת הסבון המצליחה, כפי שהתרחש עם יריבתה-מקבילתה הטלוויזיונית "דאלאס".
 
בלייק כבר לא יחזור. כוכבי
בלייק כבר לא יחזור. כוכבי "שושלת". צילום: יח"צ
 
קולינס בת ה-79 סיפרה כי היא שוחחה כבר עם עמיתיה לסדרה, פאמלה סו מרטין שגילמה את דמותה של בתה פאלון, עם ג'ק קולמן (שגילם את בנה, סטיבן קרינגטון) ועם ג'ון ג'יימס (ג'ף קולבי, בעלה של פאלון) על האפשרות שישחקו בגרסה המחודשת.

"אנחנו נלהבים ביותר לעשות את זה", אמרה השחקנית הוותיקה בשיחה עם מגזין טלוויזיה אמריקאי. "תראו את ההצלחה של 'דאלאס'".

הגרסה החדשה של "דאלאס" עלתה לשידור בקיץ האחרון אחרי הפסקה של 20 שנה, בכיכובם של חלק מגיבורי הסדרה המקורית ובראשם לארי הגמן בתפקיד ג'י-אר יואינג. הסדרה זכתה להצלחה ורשת TNT החליטה להזמין 15 פרקים נוספים.

לפי הדיילי מייל, תסריט ראשוני לגרסה המחודשת של "שושלת" שעשויה לעלות לשידור בשנה הבאה כבר הוצגה בפני מנהלים בהוליווד. עדיין לא ברור מה הייתה תשובתם ואם המעריצים כבר יכולים להיערך.

הסדרה "שושלת", מבית היוצר של המפיק אהרון

ספלינג, שודרה ברשת ABC במשך תשע עונות החל מ-1981, ובנוסף שודר פרק כפול של "שושלת: האיחוד" באוקטובר 1991. היא התחרתה מול "דאלאס" ששודרה במקביל ברשת CBS.

במרכז הסדרה עמדה דמותו של בלייק קרינגטון (בגילומו של ג'ון פורסיית' המנוח), איל נפט מדנבר, קולורדו. הסדרה הציגה את התככים המשפחתיים, ובמיוחד את היריבות המרה בין רעייתו השנייה קריסטל (לינדה אוונס) לבין גרושתו אלכסיס (קולינס) שאף הובילו לכמה קרבות פיזיים מפורסמים.

בואו להמשיך לדבר על זה בפורום טלוויזיה -
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

ביקורות וטורים

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים