אהובה עוזרי חוזרת עם שירים חדשים. האזינו

ברי סחרוף, אהוד בנאי, רונה קינן ואחרים לוקחים חלק באלבומה החדש של עוזרי, אשר איבדה את מיתרי קולה כתוצאה ממחלת הסרטן. האזינו לשני שירים מהאלבום החדש

nrg מעריב | 11/3/2013 9:35 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
קולה של אהובה עוזרי אמנם כבר שנים אינו זח כפי שהיה בראשית דרכה, אך מעין היצירה שבה לא מפסיק לנבוע. גם מחלת הסרטן בה לקתה ומיתרי קולה שהוסרו לא עצרו מעוזרי לצור שירים חדשים פרי עטה, אותם העניקה לשלל זמרים - אשר מבצעים אותם בקולם באלבום החדש "מעלי דממה".

ברי סחרוף, אהוד בנאי, חוה אלברשטיין, דנה ברגר, קובי אפללו ואחרים לוקחים חלק באלבומה החדש של עוזרי, למעשה שרים במקומה ומעניקים מפרשנותם ומקולם הייחודי ליצירתה של הזמרת האהובה.  העבודה על אלבומה החדש נעשתה במהלך חמש השנים האחרונות, כשאת ההשראה קיבלה עוזרי גם מהאמנים המשתתפים, כאשר כתבה עבור כל אחד מהם שיר המותאם לו. בחלק מהמקרים, האומנים המבצעים אף חלקו איתה את הכתיבה.

היענותם של הזמרים לתת את קולם לאלבום היתה מיידית והאלבום מתאפיין בקולות וצלילים מגוונים של מוזיקה שורשית עם נגיעות רוק, פופ ומוזיקה ואתנית. אומנים נוספים אשר לוקחים חלק באלבום הם מאור כהן, גליקריה, יעל דקלבאום, מאיה אברהם, זהר פרסקו, שני פלג, שי צברי ושרון קרלן. על הפקת האלבום אמון שאול בסר.

קורין אלאל ויעל דקלבאום מבצעות את השיר "הלב פועם"

 

רונה קינן מבצעת את השיר "רכבת" 
היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של מעריב בואו להמשיך לדבר על זה בפורום מצעדים וביקורות מוזיקה -

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...
קבלו עיתון מעריב למשך שבועיים מתנה

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים