"הרווק" עם דודו אהרון: הסתלבט הלאומי החדש

"הרווק" עם דודו אהרון היא כל דבר פרט לתכנית שידוכים: הפוגה קומית, דאחקה לאומית או מקפצה לחיי סלביות מדרג ג'. בסופו של דבר, מטרת קיומה האמיתי הוא התקדמות אל עבר המוות מול הטלוויזיה

אלקנה שור | 13/6/2013 2:50 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
על הנייר, לדודו אהרון לא חסר כלום. הוא מצליח ומפורסם. מביט ימינה - רואה מזומנים, מביט שמאלה - רואה את רשות המיסים. אם הוא לא היה דודו אהרון, הוא היה לפחות משה פרץ. רק עניין אחד, הרווקות, מקלקל לזמר המצליח. במקום לעשות את הדבר המתבקש - לחפש פוטנציאלית בבגאז' של אייל גולן - דודו אהרון הלך לטלוויזיה.
למה לא בבגאז' של אייל גולן? דודו אהרון
למה לא בבגאז' של אייל גולן? דודו אהרון ערוץ 10


ידוע שאהבה מוצאים בטלוויזיה. משהו באינטראקציה נטולת המסכות, באינטימיות הזאת, כשזה רק אתה, היא, שני צלמים ועורך, מזמין את הקליק. או שאולי זו השפעה רגעית של חוזה חתום וסכום עגלגל. כך או כך, מלבד זוג ריאליטי שידוכים בודד, אף לא אחד ממחפשי האהבה בטלוויזיה יצא עם אהבה וסוס לבן. חמורים דווקא היו. והרבה.

בגלל כמה סיבות פנה אהרון הרווק לעזרת הפריים-טיים, אף אחת מהן לא הולכת לחתום איתו על הסכם ממון: זמן מסך, תעסוקה בין אלבום לאלבום (ויש שניים כאלה, בחודש) וזמזום תקשורתי. סיפור הכיסוי הוא, כלשונו של הרווק, "15 בנות , דודו אהרון, אחד אלוהינו ויאללה בום בום". חפשו במילון תחת "רומנטיקה".

אין מה לצקצק מול "הרווק". גם לא מול מתמודדת, לכאורה נורמטיבית, שמעידה על עצמה: "אני בחורה מהסוג שמתחתנים איתה" (כי את השאר שולחים לפיטום). זה הז'אנר, אלה כוכביך ישראל. אם בכל זאת התעקשתם, ב"רווק" עדיף לצפות כפי שלועסים סטייק שומני: בציפייה דרוכה לסתימת עורקים.

דרך המתמודדות בתוכנית - 15 עלמות עם מודעות עצמית מתפרצת - אפשר ללמוד הרבה על פני הריאליטי-טראש, נכון לקיץ 2013. מסקנה ראשונה: האהרון הוא רק תירוץ. בודד, מובך ותפוס-חיך, עמד אהרון כשעלמות עם קשר מקרי בהחלט ביניהן (לכולן יש אף) עברו מולו, הציגו את עצמן ושלפו את הנאמבר. "הוא לא שיא היופי", איבחנה אחת; "באתי כל הדרך מהוליווד", סיפרה שנייה ושברה את ליבו של ג' סטין טימברלייק; "באתי בשביל החוויה", שיקרה שלישית.

רק אהרון עמד שם, מבולבל כמו אייל גולן בביקור נדיר אצל הילדים. "כמו איזה סחורה הרגשתי", סיפר בדרכו הייחודית. כי הרי גם אהרון עצמו יודע שתפקידו בתוכנית הוא לרפד את רגלי אלמונית א' ומיותרת ב' בדרכן למדורי הרכילות העמוסים לעייפה. אהרון כבר נמצא שם. עכשיו גם להן מגיע."הרווק", שחיש קל תהפוך לכדור הסתלבט הלאומי, תכדרר את פיסות האדם הקופצניות בתוכנית לתוך הפרצוף שלכם, שם בבית, עד שתתגעגעו לפאולינה. וזו, אם תהיתם, המטרה.

ובתווך - ערוץ 10. מתוך דאגה לבריאות הצופים חנך אמש הערוץ את ערב השידורים החדש בקפיצה לרדודים. רוח התוכנית - בדיוק כמו "היפה והחנון" ו"מעושרות", אחיותיה לז'אנר - קניבלית. אהרון, על 15 המתמודדות, מושם לבוז וללעג במחי עריכה קורצת. כאילו מנסה ערוץ 10 לטפח אגף טיפולי ובו בזמן לקרוא לחבר'ה לצפות - המטופלים עושים קולות.

צופי ערוץ 10, תהיו רפויים. "הרווק" - מלבד היכרות חטופה עם שיטות החיזור של קריית עקרון - לא תספק לכם את מה ש"האח הגדול" לא סיפקה: סיבה טובה להתקדם אל המוות מול הטלוויזיה. היא תצחק על עצמה, על הפורמט, ועל בחורות שמוכנות לצחקק עם דודו אהרון כדי להגיע לפינס. גיא פינס.
ומה עם דודו אהרון עצמו? האמא, ציפורה, תמצתה היטב. "מסכן הילד", סיכמה.

"הרווק" עם דודו אהרון, ערוץ 10, 21:00

היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של nrg

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק