ישראל בר און נגד קשת: תאונה ושמה הצלחה

בין אם יסתיים כעניין חוזי וכספי בלבד ובין אם ידרדר את כל המעורבים בדבר לתהומות אפלים, הסכסוך בין ישראל בר און לבין הזכיינית קשת וטדי הפקות מעורר שאלות אודות הבעייתיות שבשיטת כוכבנות האינסטנט. אחרי הכל, לא כולם פה חדורי מטרה כמו שירי מימון

אייל לוי | 29/7/2013 1:43 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
אתמול הוצג בתוכנית של גיא פינס השיר החדש של ישראל בר-און, שנקרא "טיפול פסיכולוגי". זה היה בין דיווחים חמים מהחתונה של משה פרץ לשערורייה חדשה מבית היוצר של ג'סטין ביבר. אין ספק, בידור במיטבו. רק שמה לעשות, סיפורו של בר-און מתגלגל מרגע לרגע כטרגדיה אישית כואבת ולא כעוד פינה מבדרת אצל מיסטר פינס.
 
ישראל בר און
ישראל בר און מתוך הקליפ "טיפול פסיכולוגי"

האיש שזכה בעונה השישית של "כוכב נולד" הגיש בשבוע שעבר תביעה בסך מיליון וחצי שקל נגד חברת "טדי הפקות", הזכיינית "קשת" והפסיכיאטר אילן רבינוביץ'. בר-און טען שניהלו אותו כבובה על חוט וערערו את מצבו הנפשי.בלי להיכנס כמובן לטענות אלא רק לתוצר הסופי, אי אפשר להתעלם מהקושי הגדול של ההתמודדות עם ההצלחה המטאורית, שמטיסה לשמים בלי הוראות הפעלה.

הפעם זה בר-און, בעבר היה זה סער שיינפיין מ"האח הגדול". יש אנשים שהנפש שלהם שבירה, וכל החשיפה וההצלחה שמביא איתו הריאליטי אינסטנט מרסק אותה לרסיסים בסוף התהליך.ממש כאב הלב לראות את הקליפ הביתי שהוציא עכשיו הזמר. משהו דל תקציב, בפנים חיוורות, עם מילים נוגעות ללב. אין זכר לימים של הגמר ההוא שכיוון את בר-און לחיי אושר ועושר.

לא יודע איך תסתיים התביעה. יכול להיות שהכל מגובה במסמכים ובחוזים ואין בעיה. אבל יש פה עניין מוסרי, בסיסי, או הפקת לקחים, איך בעתיד לא מגיעים למצב הזה. אולי הסינון צריך להיות יותר קפדני בתור של האודישנים, או שחייב להיות ליווי צמוד מהיום שאחרי, עד שהזוכה עומד על רגליו ומסמן שהוא לא זקוק יותר לעזרה. לא כולם ממוקדי מטרה כמו שירי מימון ונינט טייב. יש כאלה שמתקרבים ליעד, אבל אז בורחים לשוליים, ומתהפכים, וצריך להתפלל שהתאונה שלהם לא תהיה קטלנית.

"ערב טוב עם גיא פינס", ערוץ 10, 19:10
גדולה אחרי "הסופרנוס"

איזו שחקנית נפלאה אידי פאלקו. ב"סופרנוס" ידענו להעריך את האיכויות שלה ככרמלה, האישה שלצדו, אבל מה לעשות שהן נבלעו מול הנוכחות הדומיננטית של ג'יימס גנדולפיני המנוח. רק שב"האחות ג'קי" המצויינת, זה נטו פאלקו. זו סדרה שחייבים לראות כדי להבין מה קורה כששחקנית לוקחת על עצמה פרויקט וכל יתר השחקנים, שברקע, עושים קולות של זמזום, כדי שהיא תמשיך לשיר סולו.

פאלקו משחקת אחות קשוחה בבית החולים, כשבצד, ליד העבודה המתישה, יש לה סיפור של התמכרות לסמים וסיפור גירושים מכוער ובדידות והתבגרות. זה לא רק העניינים המוכרים של ריצות ספרינט בין חדרים למטרות צנתור או לטיפול בפגיעות ראש כמו בסדרות בית החולים המוכרות. זה סיפור חיים כמו שלפעמים חלק מאיתנו חווה, ולא משנה אם אתם טבחים, כבאים או רופאים במחלקה הפנימית. לפעמים זה מבאס ומזופת ולפעמים מצחיק כמו הדרך בה ג'קי משכנעת שחקן פוטבול שהסתבך עם סמים לתרום מכונת סי-טי לבית החולים.

מי שמכיר את סיפור חייה של פאלקו יודע שגם היא עברה חיים לא קלים. יש לה ברזומה התמכרות לאלכוהול והתמודדות עם סרטן השד. אני לא יודע כמה מתוך הניסיון האישי היא מביאה למסך, אבל זו בהחלט הופעה ששווה הדרן.

"האחות ג'קי", הוט 3, 22:15

היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של nrg

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק