טלוויזיה: משחקים בקקי

בערוץ 2 משחקי השף הציגה לראווה את אותה הגברת בשינוי תבלון וסכו"ם. באותו זמן בערוץ 10 קיבלנו הצגה פרוורטית לתוך חדר הלידה. אף אחת מהן לא עברה את שלב הטעימה העיוורת

אייל לוי | 20/1/2014 7:54 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
ברשת כבר עלו על החפרפרת שהעבירה למאסטר שף את עניין הטעימה העיוורת? אני לא הייתי שותק. סקילה בכיכר העיר,
משחקי השף
משחקי השף עדי אורני
לא פחות.
 
אתמול עלתה לאוויר התוכנית "משחקי השף" אחרי שקטפו לה באכזריות את הקטץ' המסתורי. אלה בקשת סיימו מזמן לבלוס את הסנדוויץ' העיוור, בעוד שפה החבר'ה רק התחילו את המנה האלמונית. תכלס, אותה גברת בשינוי תבלון וסכו"ם.

עוד בתרבות: האם טימברלייק יחזור על הפאדיחות של ריהאנה?
אורי שכיב עילג אבל זכאי
סוף עידן הטלוויזיה

טוב, לא בדיוק. מאיר אדוני, אסף גרניט ומושיק רוט יצטרכו לטגן הרבה אומלטים עד שיצליחו להדביק את הפלספנות של אייל שני, הנחמדות של חיים כהן והחדות כתער של יונתן רושפלד.
 
בינתיים אובחן שם שלב גישושים קצת בעייתי. חוסר חוש הומור, סרבול ביציאה להתקפה והססנות מול השער. אם זה הפתיח, איך בדיוק יתנהל ההמשך? אצלנו בליגה יש פחות ממאה ימי חסד, לידיעתם של השפים הנכבדים.
 
לאחות המנוסה מקשת יש לפחות את מיכל אנסקי, שאיכשהו מייצגת את המין הנשי בכבוד, בתחום הידע. פה מירי בוהדנה משמשת כקישוט שולחן לא הכרחי. מתי גבר יהיה בתפקיד הפותחן ושלוש שפיות יקבעו גורלות?
 
ועדיין גם כאן יש הסיפורים האנושיים הדביקים (נשארו מיליון ושניים למנאייק) וגם כניסה למחנה האימונים בסוף תהליך הבחירה. בקרוב המדינה תהיה מסעדות על מסעדות של בוגרי המחזורים, אל תגידו שלא הזהרנו. לכן זו עוד תוכנית בישול לא מזיקה, שבה אף אחד לא המציא את הגלגל, או כמו שהשפים שלנו נוהגים לומר: "חסר פה משהו שיעיף אותי".
 
משחקי השף, ערוץ 2, 21:00
מסמסים בחדר לידה

אם בערוץ 2 הלכו על פצצת אטום, ערוץ 10 החזיר בהרעשה כבדה באמצעות "בייבי בום".
 
עוד לא החלטתי מה הריאליטי הזה יותר, מרגש או מעצבן. מצד אחד הייתי צריך לנגב את העיניים כמה פעמים, בגלל האבק שחדר. מה לעשות, תקופה כזו של השנה. מצד שני גם את התהליך המופלא של לידת תינוק אנחנו ממסחרים לטובת אדוני הרייטינג.
 
אין לי בעיה עם הזוגות שמבקשים לחשוף את הרגעים האינטימיים האלה. תפאדל. היו לא מעט סרטים דומים ובטח שיש ערך מוסף לגבי איך התהליך עובד עבור כל הטירונים, שכוססים ציפורניים בבית. אבל יש גבול בין הפקת סרט צנוע להכנסת ארבעים מצלמות למחלקה במשך שמונה שבועות, 24 שעות ביממה.
 
האם כל האמצעים מקדשים את יחסי הציבור של בית החולים בילינסון? בגלל כל זוויות הצילום שעמדו לרשות ההפקה, יצא לנו לראות את אחת היולדות החביבות מפליצה לקול צחוקם של הנוכחים. בפעם הבאה רק צריך לשפר את הסאונד, תחושת הריח בהחלט עברה. זה נראה לי פרוורטי. מילא להכניס את הבעל לחדר, את הסבתא הנרגשת, אבל את כל עם ישראל שאוכל באותו זמן פופקורן ומסמס?
 
בייבי בום, ערוץ 10, 21:00


עוד בתרבות: תחילת הסוף של כולנו
אריאל זילבר יקבל פרס מפעל חיים

היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של nrg

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק