הפועל קטמון בדרך לליגה ג'

אוהדי הפועל לא יחזרו ליציעים בעונה הבאה, אחרי שהמשא ומתן בינם ובין יוסי סאסי הסתיים במפח נפש. נציג אוהדי קטמון, אשר גולה: אין לנו בעיה עם החובות של הקבוצה, אבל יש לנו בעיה עם ההתנהלות של סאסי ואנשיו

מוטי פרנג'י | 4/6/2009 8:01 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
פיצוץ במשא ומתן על האיחוד בין הפועל ירושלים להפועל קטמון:  השבוע התקיימה הפגישה מכרעת בין נציגי אוהדי קטמון לעורך דינם, גידי קורן,ליוסי סאסי, יו"ר הפועל ירושלים  צחי בזיז ופרקליטו של סאסי, עו"ד אבי סגל.
אוהדי הפועל קטמון
אוהדי הפועל קטמון צילום: עדי אבישי


במהלך הפגישה סאסי ונציגיו היו אמורים להעביר לידי האוהדים, בהתאם לטיוטת ההסכם שנחתמה לפני כשלושה שבועות.

מדובר במסמכים המעידים על חובות הקבוצה, אישורים מרשם העמותות, מסמך מויקטור יונה ועוד ניירות שיאפשרו להתקדם במו"מ, אבל למרות זאת נציגי קטמון לא קיבלו אפילו לא מסמך אחד לרפואה.

סאסי: "מי שמכין את הניירות אלה רואי החשבון ולא אני אישית, לכן באותה המידה שאני יכול לקחת את הניירות, הם יכולים לעשות את זה בעצמם".

בנוסף לכך, לטענת האוהדים סאסי חזר בו ממרבית סעיפי הסכם הטיוטה שעליו חתם עורך דינו רק לפני מספר שבועות, בטענות שונות ומשונות, כאשר הסעיף המרכזי בו הוא חוזר בו הוא סעיף השותפות בתום תקופת חמש השנים. על פי הסעיף במידה והאוהדים עומדים בסיכומים בתום התקופה, אזי אחוזי השליטה בעמותה יתחלקו 40-60 לטובת עמותת האוהדים.
"להצטרף ללא שום התחייבות"

בפגישה ביום שלישי סאסי חזר בו מסיכום זה וטען: "אני מוכן שהשליטה תהיה 40-60 רק אם האוהדים קונים את החלק שלי בקבוצה. במידה והם לא קונים, אז אנחנו נשארים שותפים 50-50 כמו כל שותפות רגילה".

גולה, שרצקי ועו"ד גידי קורן סירבו בתוקף להיענות לדרישות החדשות של סאסי, ובשלב מסוים קורן ביקש לסיים את הפגישה בגלל שלטענתו "אנחנו מבזבזים פה זמן יקר, הוא עושה את אותם התרגילים שהוא עשה בסיבובים הקודמים עם בני סיון וניר ברקת".

בניסיון אחרון ונוסף למצוא פיתרון

לדברים, פנה סאסי לנציגי האוהדים והציע להם להפוך להצטרף להנהלת הקבוצה ללא שום התחייבות מצידם, ויחד איתו ועם ויקטור יונה להתחיל את ההכנות לקראת העונה הבאה.

סאסי: "הצעתי להם להצטרף להכנות, לראות איך הדברים מתנהלים בקבוצה, להיות שותפים לקבלת ההחלטות, ללא שום התחייבות ותמורה מצידם. במידה וזה יתאים להם והם יראו שהשד לא כזה נורא, הם מוזמנים לגייס את סכום הכסף שנקבע מראש ולהמשיך לנהל מו"מ, במידה ולא אז לא קרה כלום, אבל גם את זה הצעד לא מוכנים לעשות". 

"הם החליטו להרוס את הקבוצה"

נציג האוהדים, אשר גולה אמר לאחר המפגש: "אין לנו בעיה עם החובות של הקבוצה, אבל יש לנו בעיה עם ההתנהלות של סאסי ואנשיו, ואנחנו לא מוכנים לקבל את זה. הוא הציע שנכנס להנהלה רק כדי להכשיר אותו ולהפוך אותו ואת ויקטור ללגיטימיים אחרי מסע ההשמדה שהם עשו להפועל, אבל זה לא יקרה.

יוסי סאסי
יוסי סאסי  צילום: שימי נכטיילר

"לדעתי הם החליטו להרוס את הקבוצה ויהי מה. את זה הם כבר השיגו, עכשיו מה שנשאר להם זה להרוס את האוהדים, אבל בזה הם לא יצליחו".

בהודעה קצרה שהוציאו נציגי האוהדים בפורום הקבוצה בתום הפגישה נכתב בין היתר:

"היום התקיימה פגישה שמבחינתנו הוגדרה כמכרעת אחרי שהמו"מ נמרח על ידי סאסי בשבועות האחרונים בצורה מזלזלת ומשפילה, זה כנראה היחס שלו להפועל. העובדות המצערות הן שחודש עבר מאז הגענו להסכמות איתו ועם עורך דינו, אך לצערנו לא קיבלנו אף נייר מאלה שהובטחו לנו. היום סאסי הגדיל וחזר בו מכל הסיכומים שאושרו על ידו ועל ידי עורך דינו טרם אסיפת האוהדים. ניסינו הכל, אבל נראה שאין עם מי לדבר, בשנה הבאה נשחק בליגה ג'".

בימים הקרובים נציגי האוהדים לשלוח מייל מפורט שיתאר את השתלשלות העניינים מאז אסיפת האוהדים שנערכה ב-9.5, מתכוונים להתחיל את ההכנות לקראת רישום הקבוצה לליגה ג', ובמקביל יתקשרו לכל אוהד ששילם דמי חבר בסך אלף שקל ויבקשו את הסכמתו להשתמש בכסף לתקציב הקבוצה המיועד (מדובר במאה חמישים אלף שקל שנאספו עד עתה: מ"פ).

במידה והאוהד יסרב, הצ'ק יוחזר לו ע"י רואה החשבון. בנוסף לכך, נציגי האוהדים ממשיכים במאמצים לגייס את סכום הכסף שעמותת האוהדים התחייבה להביא בעונה הקודמת, ונותר כגרעון בקופתה של הפועל מבשרת ציון.

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

מדורים

  

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים