מזכרת בתיה: תאומים מכיתה ו' היכו חמישה מורים

אנשי הצוות החינוכי שניסו להפריד בין תלמידים בקטטה מצאו עצמם מותקפים. יועצת בית הספר אף הוטחה על הרצפה. הסתדרות המורים תשבית הבוקר את הלימודים לשעתיים לאות מחאה

רונן דמארי | 7/2/2010 7:58 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
איך קורה ששני ילדים בני 12 מצליחים להביא להשבתתו של בית ספר שלם? באלימות קשה. בבית הספר היסודי בן גוריון במזכרת בתיה לא יתקיימו הבוקר (א') לימודים בשעתיים הראשונות, אחרי ששני אחים בכיתה ו' תקפו חמישה מורים ביום חמישי האחרון.
אלימות בני נוער.
אלימות בני נוער. צילום המחשה: יהודה לחיאני


התקרית החמורה התרחשה לאחר ששני אחים תאומים, הלומדים בכיתה ו‭,'‬ התקוטטו עם מספר תלמידים. מורות שניגשו למקום הקטטה וביקשו להפריד בין הניצים הותקפו על ידי האחים שבעטו בהן, הכו אותן ודחפו אותן. גורם חינוכי בבית הספר מספר כי במהלך האירוע הותקפו לא פחות מחמישה אנשי צוות, כאשר יועצת בית הספר אפילו נפלה לרצפה.

השניים מוכרים בבית הספר כבעלי בעיות משמעת חמורות, ולפני כחודש אף ביקש ועד ההורים להשבית את הלימודים בשל מקרי אלימות חוזרים ונשנים מצידם כלפי תלמידים אחרים. נראה שהפעם הם הגדישו את הסאה ובבית הספר, שידוע לרוב ברמת לימודים גבוהה, פרצה מהומה בסופה פונו התלמידים למקלט ולמקום הוזעקה המשטרה וכוחות הביטחון היישובי.

המשטרה חוקרת

לאחר בירור שנעשה לשני האחים הוחלט להשעותם עד להחלטת ועדה מיוחדת שהוקמה לעניינם. בהסתדרות המורים הוחלט להשבית היום את הלימודים לשעתיים בשל הפגיעה החמורה באנשי הצוות החינוכי ובמעמדם. משטרת מרחב השפלה קיבלה ממורות בית הספר תיעוד של הקטטה ופתחה בחקירה.

מהמועצה המקומית מזכרת בתיה נמסר בתגובה: "מדובר

באירוע חריג. במקרה הזה אנחנו מצדיקים את ההשבתה. אנחנו מתייחסים בחומרה רבה לאלימות בכלל ולאלימות כלפי מורים בפרט. מנהלת מחלקת החינוך הנחתה את הצוותים לערוך שיחות עם התלמידים בנושא האלימות ביום האירוע, ושיחות הרגעה נערכו גם עם המורים. הילדים הושעו עד לכינוס ועדה בעניינם‭." ‬

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים