י-ם: מנהלת בית חינוך פורשת מתפקידה

נורית אלדר הודיעה כי תסיים את תפקידה בסוף שנת הלימודים לאחר שניהלה את בית הספר בשמונה השנים האחרונות. העירייה כבר מחפשת לה מחליף. כמו כן דרושים מנהלים חדשים גם לבתי הספר קדמה, קשת וגבעת גונן

קרן לויתן, משה שטיינמץ | 23/3/2010 8:03 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
אי יציבות בשדרת ההנהלה של מערכת החינוך בירושלים:. שורה של מנהלי בתי ספר יעזבו בקרוב את תפקידיהם; הבולטת מבין כולם היא נורית אלדר, מנהלת בית הספר תל"י בית חינוך בשמונה השנים האחרונות, שהחליטה אף לעזוב את העיר לטובת מרכז הארץ.
בית החינוך בירושלים
בית החינוך בירושלים צילום: שימי נכטיילר


לדבריה של אלדר היא שבעת רצון מפועלה בבית הספר במהלך כהונתה. "מספר התלמידים עלה, צוות המורים נפלא", אמרה השבוע. שני השמות המסומנים כמחלפיה האפשריים על ידי גורמים במערכת החינוך בעיר, הם סגניתה אתי בלבינדר ומנהל חטיבת הביניים במוסד עמנואל זילברמן.

נוסף על כך, יוסי אייזמן מנהל התיכון הממלכתי~דתי ארץ הצבי שבגילה ביקש לצאת בשנה הבאה לשנת שבתון; וכך גם ריקי חן, מנהלת בית הספר היסודי גבעת גונן, ביקשה לפרוש מתפקידה.

חן נחשבת מנהלת מוערכת מאוד בעירייה, וגורמים בעירייה פועלים כדי לגרום לה לחזור בה מהחלטתה ומכל מקום טרם אישרו את בקשתה לפרישה. "היא שיקמה את בית הספר", אמר עליה השבוע גורם במערכת החינוך. כבר בשוע שעבר פרסמה העירייה מכרזים לניהול בתי הספר תל"י בית חינוך, ארץ הצבי, גבעת גונן, קדמה וקשת.
נמט מקדים את פרישתו

בתוך כך, לזמן ירושלים נודע כי מנהל מנח"י בנצי נמט, שכזכור הודיע על פרישתו מהעירייה והיה אמור לסיים את תפקידו בסוף מאי, החליט להקדים את מועד פרישתו בחודש ויסיים את תפקידו בסוף אפריל.

בשל כך, דני בר גיורא, מחליפו של נמט, יחל את כהונתו מיד לאחר חופשת חג הפסח. בר גיורא יעבור עם נמט הליך חפיפה שיימשך כשלושה שבועות. "אני חש סיפוק רב מההתקדמות ומההישגים שאליהם הגיעה מערכת החינוך הירושלמית בתחומים רבים ושונים", הדגיש לאחרונה נמט במכתב פרידה ששלח

לכל עובדי מנח"י.

"הכנסנו שינויים מבניים במערכת החינוך בעיר, הטמענו ערכים משמעותיים כמו התנדבות, לימודי ירושלים ומניעת אלימות, הובלנו עבודה מערכתית גדולה בשירות הפסיכולוגי, וכמו כן הובלנו פרויקט גדול של שיפור חזות מוסדות חינוך וטיפוח סביבת הלימודים הבית ספרית כתפיסה חינוכית".

מהעירייה נמסר בתגובה כי "המכרזים לניהול בתי הספר פורסמו מכיוון שמכהנים בהם מנהלים במינוי זמני. למכרזים ייגשו מועמדים שונים וביניהם גם מועמדים מצוותי בתי הספר".

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

מדורים

  

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים