עיריית ראשון לציון מציגה: סליחה, תקלה

עיריית ראשל"צ לא טרחה לבטל קנסות שניתנו שלא כדין לחונים בחוף הים. העירייה: ישנו קושי טכני לברור את הדוחות ולבטלם. אנו מזמינים את התושבים להגיש ערעור על הדוח

ליעד גרינבוים | 6/4/2010 7:57 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
תביעה ייצוגית שהוגשה נגד עיריית ראשון לציון, אילצה אותה להפסיק לגבות תשלום עבור חנייה בחניון חוף הים בעיר בשבתות ובחגים. כעת מתברר כי עד עתה לא בוטלו הדוחות הישנים (עד יולי 2009) שקיבלו התושבים.
חוף הים
חוף הים צילום: אלי דסה


לפיכך שיגרו לאחרונה עורכי הדין דורון רדעי וניצן גדות, שהגישו בזמנו את התביעה הייצוגית, פנייה דחופה לשר הפנים אלי ישי. השניים מבקשים לבטל את קנסות החנייה שניתנו על ידי העירייה בחניון חוף הים בשבתות ובחגים.

"על פי הערכה, מדובר במאות ואולי אף באלפי נהגים שלמעשה אינם מודעים לכך שהם זכאים לבקש את ביטול הדוחות", טענו  רדעי וגדות.

תגובת עיריית ראשון לציון: "בשל מגבלות טכניות במערכת הדוחות, אין באפשרות העירייה לבטל באופן אוטומטי את כל הדוחות שנרשמו במגרשי החנייה שבחוף הים, משום שבאותם תאריכים נרשמו דוחות לא רק בחוף הים, אלא גם במקומות אחרים בעיר

בגין עבירות תעבורה ולכן ישנו קושי טכני לברור את הדוחות ולבטלם. על כן,

"אנו מזמינים אזרחים שקיבלו דוח חנייה במגרשי חוף הים במועדים האמורים להגיש ערעור לחברה לביטחון וסדר ציבורי, ובמידה והפרטים יאומתו, הדוח יבוטל".

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים