לא אכפת לי מה יגידו: מעיין חודידה סוגרת חשבון עם כל העולם

מעיין חודידה בראיון ראשון וחסר מעצורים מאז היציאה מבית האח הגדול. מתחשבנת עם דודי מליץ ("אדם מסכן"), עינב בובליל ("כואב לה שהזזתי אותה"), אחותה ("הראיון נגדי היה המסמר האחרון בארון"), והרשימה עוד ארוכה. ושמישהו ינסה לעצור את הפה מקרית טבעון

אריק סוויסה | 20/5/2010 16:02 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
העונה השנייה של האח הגדול, שהסתיימה לא מכבר הייתה מוצלחת יותר מהעונה הראשונה, כך לפחות טוענים המומחים לדבר, ובוודאי מוצלחת יותר מהאח הגדול סלב'ס בו לקחו חלק סו קולד ידוענים שבינתיים ברובם כבר הספיקו להתאדות.

לאחר הרעש הגדול שיצר נצחונו של אלירז שדה בדו קרב מול סער שיינפיין, והחזרה למציאות של שאר דיירי הבית, נשארנו עם הלהיט החם של העונה השנייה, הלוא היא מעיין חודידה, קרוב לוודאי הדמות הכי אהובה-שנואה ושנויה במחלוקת של האח הגדול 2010.
צילום: יניר סלע, איפור: יוסי ביטון
מעיין חודידה. ''לפעמים אובר ביטחון מעיד על חוסר ביטחון'' צילום: יניר סלע, איפור: יוסי ביטון

מאז שסיימה את חלקה בשלב מאוד מוקדם של העונה, כשהיא מודחת בהליך משמעתי על ידי הפקת התוכנית, עברה חודידה לא מעט שינויים בחייה: היא חובקת ביחד עם מוטי בעלה בן בכור ונהנית מהחיים כסלבריטאית טרייה.

היום,

לראשונה מאז יצאה מבית האח הגדול, היא מעניקה ראיון גדול ובלעדי לזמן חיפה ומספרת על שעבר עליה מהיום שבו נכנסה לבית ועד היום, כשעל הדרך היא גם סוגרת חשבון עם המבקרים שלה, ביניהם גם כמה מבני המשפחה.

הרבה אנשים במדינה התחברו אליי

מעיין, לפני הכניסה שלך לבית הציגו אותך כשלוחית מהשכונה. זה לא הפריע לך?
"בכלל לא. יש כאלה שיחשבו שהציגו אותי כשלוחית, אבל אלה הם המתפלצנים שמתכחשים לצד השלוחי שבהם, כי גם בהם יש את הצד הזה. אני חושבת שלא הציגו אותי כשלוחית, אלא כחלק מהעם. זו גם הסיבה שהרבה אנשים במדינה התחברו אליי, למרות הבלגאן, הקללות והשערורייה שהייתה.

"אני רואה את זה מהתגובות שאני מקבלת בחוץ ומהתגובות שאלעד קופרמן מההפקה מקבל. עובדה שמהשנייה שבה יצאתי מבית האח הגדול ועד ללידה אני לא הפסקתי לעבוד. הצטלמתי לקליפ, הופעתי בטלוויזיה והוזמנתי לראיונות בתכניות כאלה ואחרות, שלא הגעתי אליהן מכל מיני סיבות".

בקיצור, רדפו אחרייך.
"כן, פשוט רדפו אחריי בלי הפסקה".

כשחודידה אומרת שרדפו אחריה בלי הפסקה, היא ממש לא מגזימה. אברי גלעד מאוד רצה אותה כאורחת בתוכנית סיום העונה שלו, הפקת התוכנית פתחה את הכיס והציעה לה סכום כסף לא מבוטל, ואפילו התחייבה לעמוד לצידה מול כל תביעה עתידית מצד קברניטי "האח הגדול", במקרה שהאחרונים לא יאהבו לשמוע חלק מהדברים שייאמרו על ידה בתכנית.

חודידה, מהסיבות שלה, העדיפה שלא להיענות להצעה המפתה ואברי גלעד נאלץ "להסתפק" באייל גולן כאורח המרכזי שלו בתוכנית שסיימה את העונה.

"אני לא תופסת מעצמי, אבל אנשים התחברו אליי כי אני חלק מהעם הזה, וזו הסיבה שתוכניות שבהן אני משתתפת זוכות לרייטינג גבוה במיוחד", אומרת חודידה בחיוך ומושכת את כתפיה לאחור בגאווה ומסבירה: "זה העם שלנו. כך אנחנו נראים כשאנחנו רבים על כיסא בחוף הים, כשאנחנו רבים על מקום חניה או סתם מתווכחים עם שכן או שכנה.

"אנחנו לא יכולים לברוח מהמציאות ואין מה לעשות, ישראל זו לא אירופה. האנשים שהקימו קבוצות ועצומות בפייסבוק או בבלוגים מסוימים, וקראו להעיף אותי מבית האח הגדול, הם אותם אנשים שהסתכלו עליי ובעצם ראו את עצמם. האנשים האלה ישבו מול המסך ואמרו לעצמם: 'מה, כך אני נראה? אני לא רוצה לראות את זה'.

"בעיניי זה מה שהיה. אני עמך. באתי כמו שאני, בלי מסיכות ונטולת כל פוזה. עובדה שמספר שבועות לאחר שיצאנו מוטי ואני מהבית, הדיירים התחילו להראות את הפרצוף האמיתי שלהם. הג'ורה שפתחו סער ואלירז אחד על השני היה שונה מהפה שאני פתחתי? היו שם פחות קללות? אני זוכרת שלא. כשאחד אומר לשני: 'אני אחתוך אותך לארבע', זה קצת יותר חזק ומשמעותי מלומר בן זונה".

אז מה, פשוט נטפלו אלייך?
"היה הרבה יותר קל לעשות את העליהום על מעיין חודידה, בגלל שכבר מההתחלה באתי ככה והייתי אני עצמי ולא התיפייפתי כמו כל הדיירים, שממש ליקקו האחד לשני והסתתרו מאחורי מסכות".

הזוג חודידה.
הזוג חודידה. "תפסו את הנקודה הכי רגישה שבי ולחצו הכי חזק שאפשר"  צילומסך אתר מאקו

אבל בכל זאת, אנשים ראו את הצד הלא בדיוק חיובי שלך.
"זה נכון, יצא בי צד רע, אבל אני לא טיפוס שמסתובב היום ברחוב ומחלק כאפות לאנשים ויורד עליהם, זו ממש לא אני. מה שקרה הוא שתפסו את הנקודה הרגישה ביותר שבי ולחצו עליה הכי חזק שרק אפשר.

"אני לא מאשימה פה אף אחד ובטח שלא את הדיירים. הדבר היחיד שאני מצטערת עליו, הוא שבאותה שנייה שבה אמרו לי שאלין הוצמדה למוטי, לא לקחתי את הדברים שלי ואמרתי יפה שלום. זה הדבר היחיד שהייתי משנה, מעבר לזה  הייתי חוזרת על הכול".

חשבת שאנשי ההפקה פראיירים? הם הרי קלטו מיד עם מי יש להם עסק.
"זאת אני ולא יכולתי להתמודד עם זה כי הייתי בהריון. מוטי הוא בעלי ולא אכפת לי מה יגידו. יכולים לומר: 'מה הוא עושה איתה? חסרת ביטחון, שמנה'. כל זה לא מעניין אותי, כי בעלי הוא העוגן שלי והוא הביטחון שלי.

"אני נמצאת איתו כבר שש שנים והוא תמיד היה העוגן שלי, הפסיכולוג, החבר הכי טוב, המאהב, הכול, אבל עקרו אותו ממני ולקחו לי את העוגן. אם הייתי נכנסת לבד לבית, אין לי ספק שהייתי מגיעה לגמר. יש לי עוד הרבה צדדים שלא הראיתי שם, כי לא הייתה לי הזדמנות".

אבל ראית את העונה הראשונה, למדת ממנה וידעת שזה בסך הכול משחק.
"זה נכון, אבל לא היה לי שמץ של מושג שזה מה שהולך לקרות. כבר מהרגע הראשון היה לי רע וכבר מההתחלה התרסקתי נפשית. יכול להיות שהעובדה שאני בהריון תרמה לזה והוסיפה למצב, בגלל כל ההורמונים שמשתוללים, בגלל ששמנתי והביטחון שלי לא היה בשיא".

את אומרת שהביטחון לא היה בשיא, אבל זה לא הפריע לך לדפוק כניסה כשאת לבושה בשמלה שלא הפסיקו לדבר עליה במשך שבועיים.
"לפעמים אובר ביטחון מעיד על חוסר ביטחון. במשך כל החיים שלי אני מנסה להדחיק את חוסר הביטחון שלי, אני פשוט חסרת ביטחון".

את, מעיין חודידה, חסרת ביטחון?
"כן, אני חסרת ביטחון ואין מה לעשות. אני תלויה בבעלי והאהבה שלי אליו כל כך חזקה, שאני לא יודעת איך להסביר את זה. מהרגע שבו התחלנו לצאת ועד היום, הכול סובב סביב מוטי. מוטי הוא מרכז החיים שלי. אני לא מחפשת קריירה או מעוניינת ללמוד ומה שיש לי עם מוטי ממלא את העולם שלי".

מי זאת עינב בובליל?

כשיושבים בחצר ביתם המטופח של בני הזוג חודידה בשכונת אלרואי שבקריית טבעון, קשה מאוד להאמין שאלו הם אותם אנשים שרק לפני חודשים ספורים היו מטרה ללעג, לצחוק ולביקורות אכזריות בעיקר מכיוון בוגרי האח הגדול סלב'ס, כמו מנחם בן ודודי מליץ.

יוסי ועינב בובליל.
יוסי ועינב בובליל. "היא שכחה איך היא התנהגה" אדי ישראל

מעיין ומוטי מתגלים כאנשים חמים ולבביים הרחוקים שנות אור מהתווית שהוצמדה להם בעקבות הופעתם הקצרה באח הגדול. כבר לאחר דקה וחצי של שיחה עם בני הזוג, קל להבחין בעובדה ששניהם אנשים אינטליגנטיים (כן, כן לא טעינו), היודעים להתבטא ובעיקר אמיתיים וכנים מאוד.

מוטי, עליו אמרו לא פעם שהוא זה שלובש את החצאית בבית, מתגלה כטיפוס בכלל לא פראייר שחכמת החיים שלו עולה בהרבה על זו של אלירז שדה, אותו דייר שבסופו של דבר לקח את המיליון.

אל העונה השנייה של האח הגדול הגיעו השניים די במקרה. מעיין, שעד לפני חודשיים כשילדה את בנה, חיפשה תמיד הרפתקאות, הגיעה לאודישנים לאח הגדול, הרשימה את האחראים על הליהוק לתוכנית ונכנסה לרשימת הדיירים שיאכלסו את הבית.

אנשי ההפקה, שקלטו מיד את פוטנציאל הרייטינג שטמון במעיין, ביקשו ממוטי להצטרף גם הוא לאשתו ולהיכנס איתה לבית האח הגדול. לאחר לבטים והתחבטויות, מוטי בסופו של דבר הסכים והשאר היסטוריה, או היסטריה, איך שתבחרו.

לאחר שיצאת מהבית וצפית בפעם הראשונה ברגעים שלך באח הגדול, מה עבר לך בראש?
"זה הצחיק אותי. הרי הכול נאמר שם ממקום אמיתי, מהלב. יש אנשים שאולי חושבים שאני בן אדם רע, אבל אני ממש לא כזאת. כולם נכנסו בי והשתלחו כשדיברתי על הילד של ג'י, אבל שוכחים שהיא דיברה על העובר שלי ואמרה שהוא ייצא שמן, מכוער וטיפש. את זה אף אחד לא זוכר, למרות שזה קרה שנייה לפני שדיברתי על הילד שלה".

על מה את הכי מצטערת?
"אני מצטערת על דבר אחד והוא שנפלתי למלכודת שטמנו לי. הדליקו אותי ואני בערתי. אני הייתי ליצן החצר והרעש והצלצולים בבית".

באותם רגעים קשים ובזמן ההתפרצויות שלך בבית האח הגדול, מה חשבת על מוטי שצריך היה לראות את הכול מהצד ולנסות לעבור את הכול בשלום?
"מוטי הוא שחקן. מוטי ברומא הוא רומאי, אני באירופה מרוקאית. אבל כשצפיתי בפרקים וראיתי את עצמי, אמרתי: 'זאת לא אני'. אולי קיים בי הצד הזה של הקללות, אבל הדבר העיקרי שראיתי שם זה בחורה במצוקה, בחורה שאין לה במה להיאחז.

"לקחו לי את המשענת וגרמו לי להוציא את הכול בדרך שלילית ובצורה מאוד קשה. כשאני חוטפת עצבים, זה מה שקורה. באותו רגע נגמר הסרט של כל מי שנמצא בסביבה. באותם רגעים לא כל כך חשבתי על מוטי, כי אם הייתי חושבת עליו, על המשפחות שלנו והאח הגדול, אני מאמינה שלא הייתי עושה את מה שעשיתי.

"אבל בגלל ההיריון וכל הסיטואציה שנוצרה, אני פשוט לא ראיתי ממטר ולא הייתי אני. הייתי בסערת רגשות ובמצב שלא הכרתי. הרי לא הגעתי לתכנית כדי לרדת לשפל המדרגה מול כל עם ישראל. איזה בן אדם מטומטם יעשה את זה? גם הכי טיפש לא יעשה את זה.

"תבין, תוכניות ריאליטי מעצבות את הדמויות. קח למשל את הילה איפרגן. היא הצטיירה בבית כבחורה סכסכנית, אבל היא פשוט בחורה מדהימה. אין מה לעשות, הצופים רוצים לראות אקשן ולא מתאים להם להירדם מול המסך. כשיצאתי מהבית פגש אותי בחור שאמר לי: 'היית פשוט בלתי נסבלת. מרוב שזה היה דוחה, אפילו לא יכולתי לקום מהספה והמשכתי לצפות בערוץ 20'. אני נשבעת לך שזה מה שהוא אמר לי".

ההופעה שלך בבית האח הגדול והדרך בה נאלצת לעזוב גרמו לך לנזק תדמיתי?
"אני חושבת שאפילו לאלירז שלקח את הגמר וגם לאיילה ולסער, נעשה איזשהו נזק תדמיתי. לכל אחד שמשתתף בתכנית ריאליטי נעשה נזק כזה, גם אם בסוף הוא זכה. במשך כמה זמן בן אדם מסוגל להיות עם מסכה על הפנים? הרי בסופו של דבר הצופים משתעממים ומתחילים לחפש את הפאקים של אותו בן אדם.

סער ואלירז.
סער ואלירז. "סער הבנאדם עם הלב הכי גדול שאני מכירה" צילום: בייגל

"מי שמצא בי את הפאקים שבי, אלה האנשים שהתמודדו עם הפאקים של עצמם באמצעות העליהום שהם עשו עליי. יכולים להיות אנשי עסקים מהחברה הגבוהה, אנשים ייצוגיים כאלה, שבתוך תוכם הם אנשים רקובים, ריקים ומסכנים. אני מעדיפה שהאנשים שנחשבים פשוטים יותר יאהבו אותי".

נראה שגם התדמית של המשפחות שלכם נפגעה.
"כשאנחנו היינו בתוך הבית, לתקשורת לא היה על מי לקפוץ, אז הם תפסו את המשפחות וכל אחד קיבל את זה בדרך אחרת. אצל אבא שלי שהוא שוטר, בעבודה ממש פרגנו, הוא מאוד התלהב וקיבל אותי בזרועות פתוחות. כך גם אימא שלי שלקחה את זה בקלות".

מה עם אחותך, שלא בדיוק החמיאה לך על ההופעה בבית האח הגדול?
"זה נכון. היא נתנה ראיון מאוד מצער ולא אמרה אפילו מילה אחת טובה. דיברתי איתה על זה ואני רוצה להאמין שהיא מצטערת על מה שעשתה. עכשיו היחסים בינינו הם בסדר גמור, הרי בכל זאת אנחנו אחיות. החלטנו שיותר לא מדברים על זה וזה עבר לידי.

"אני לא יודעת אם היא הייתה סולחת לי על דבר כזה, כפי שאני סלחתי לה, אבל אנחנו חברות טובות ונמצאות בקשר תקין".

מה עם המשפחה של מוטי?
"הם לקחו את זה קצת קשה יותר. תראה, אנשים לא הכירו אותי כך, מפני שמעולם לא הייתי בסיטואציה כמו זו שהעמידו אותי בפניה. אני שואלת את עצמי מדוע אנשים לא ניסו להיכנס לנעליים שלי, להיות במקומי ולחשוב מה ההם היו עושים ואיך הם היו מתנהגים לו עמדו בפני מצב כזה.

"אני בסך הכול בחורה צעירה בהריון, שנמצאת בבית זר שבו כל אחד מוכן לאכול את השני ועוד לקחו לי את הבעל. לצערי גם בקריית טבעון לא פרגנו לי, אבל זה לא משנה לי אם אמרו עליי מילים טובות או מילים רעות. כל עוד מדברים עליי, זה סימן שאני קיימת ולא אכפת לי. גם עינב בובליל דיברה עליי ולכלכה, אבל מי הזיזה אותה הצידה? אני. היא אמרה שהתנהגתי כמו בהמה ושכחה איך היא התנהגה בבית האח הגדול".

מה נתנה לך ההשתתפות באח הגדול?
"אני מקבלת המון הזמנות לאירועים ואנשים מכירים אותי, אבל זה לא העיקר. עברתי חוויה גדולה ובאמצעותה גיליתי עד כמה חזקה האהבה ביני ובין מוטי. אמנם תמיד ידעתי שיש לנו אהבה גדולה, אבל אף פעם לא שיערתי עד כמה היא גדולה. בעלי נדחק לפינה על ידי כל מיני אנשים ואם היה לו אופי קצת יותר חלש, הוא פשוט היה קם ומתגרש ממני. אני מודה לו על האהבה הגדולה אליי".

נקודת הג'י שלי

לפני חודשיים, כשהיא בסך הכול בשבוע ה-34 להריונה, הגיע רגע המפנה של מעיין חודידה. היא הגיעה לבית החולים רמב"ם בעקבות ירידת מים והוכנסה מיד לחדר לידה. כמו בבית האח הגדול, גם במהלך הלידה עמד מוטי לצידה ברגעי הכאב עד שנולד בנם הבכור ניב.

מעיין ומוטי חודידה נכנסים לבית.
מעיין ומוטי חודידה נכנסים לבית. "הוא העוגן והביטחון שלי" צילום: פלאש 90

"אין ספק שהאימהות שינתה אותי מאוד ומיתנה אותי ברמות", מעידה על עצמה חודידה ומספרת: "אני עדיין אומרת את כל מה שאני חושבת, אבל אחרי ההופעה באח הגדול הבנתי שלא כל מי שנחמד אליך באמת אוהב אותך. למדתי שלא כולם חברים שלי, והם מאוד משתדלים להראות את זה. אני עדיין ילדה בת 23 שעברה טלטלה גדולה בחיים שלה. אני לא יודעת אם מישהו אחר היה יכול להתמודד טוב יותר עם מה שעברתי".

למה החלטת להיכנס לבית האח הגדול כשאת בהריון?
"לא הגעתי לשם כשאני בהריון. רק בשלב המיונים נכנסתי להריון ובהתחלה אנשי ההפקה חששו מאוד. הם אמנם די אהבו את הרעיון של בחורה בהריון כדיירת בבית, אבל עדיין חששו מאוד. בסופו של דבר הם החליטו שכן ופנו למוטי שיצטרף גם הוא".

הייתה נגדך ביקורת מצד אנשים שטענו, שבתוך הבית את לא יכולה לעקוב כמו שצריך אחר ההיריון ולעבור את הבדיקות השגרתיות.
"אם היה צורך היו עושים לי שם אולטראסאונד. הם דאגו לי מאוד ועל כל כאב ראש הכי קטן הביאו לי רופא לבית. היו מספר מקרים שלא הרגשתי טוב, הביאו רופא שבדק אותי ואת הדופק של העובר והכול היה בסדר".

למרות שאלירז זכה במיליון וסער ואיילה כיכבו בתכנית, את הדמות שהכי זוכרים מהעונה השנייה של האח הגדול.
"בעיקר בגלל הבלגאנים והשערוריות. בכלב מת לא בועטים ואני הדמות שהכי זוכרים מהעונה הזו".

מה את חושבת על אלירז, סער, אלין ואיילה?
"סער זה הבן אדם עם הלב הכי גדול שאני מכירה וציירו אותו בצורה אחרת לגמרי. בחרו להראות את הריבים שלו עם איילה, אבל לא הראו שבשבוע של המשימה הוא היה היחיד שנתן לי כתף לבכות עליה, מבלי שהוא ידע שאני בת זוג של מוטי.

"סער היה היחיד שפינה לי את המיטה שלו, כדי שאוכל לישון עם מוטי בחדר של הבנים. סער הוא גבר כלבבי ואני מאוד אוהבת ומעריכה אותו. גם אלירז הוא בן אדם מדהים ויש לו לב טהור. במסיבת הסיום ניגשתי אליו ואמרתי לו: 'למרות שאתה מניאק אני אוהבת אותך'. הוא ליטף לי את הפנים ואמר לי: 'את הכי יפה בעולם'.

"לגבי איילה, מדובר בילדה טובה ואני אוהבת אותה. היא כוסית ברמות מטורפות שקשה להבין. הטלוויזיה עושה לה עוול ובמציאות היא פשוט יפהפייה מדהימה. אלין מתוקה כמו ילדה בת שלוש".

מה עם ג'י?
"יצא לי לדבר עם ג'י אחרי התכנית. היא צלצלה להגיד מזל טוב כשניב נולד והכול מאחורינו. מה שהיה היה, צלצלתי אליה והזמנתי אותה לאירוע. אמרתי לה שמבחינתי מה שהיה היה ואני אשמח לראות אותה. הזמנתי את כולם לאירוע ולא רציתי לדלג על אף אחד. ג'י בתוך תוכה יש לה לב טוב, אבל הסיפור חיים שלה הוא קצת יותר עמוק ממה שהראו. אני בטוחה שלא היו לה חיים קלים".

אם היית יודעת את זה כשהיית בבית האח הגדול, יכול להיות שההתנהגות שלך כלפיה הייתה שונה?
"זה בטוח, אין לי ספק בזה. אולי הייתי מבינה יותר, כי רק לאחר שיצאתי מהבית הבנתי באמת מי זו ג'י ומה עבר עליה. אני ביקשתי סליחה על דבר אחד והוא שדיברתי על הילד שלה. למרות ההקנטות שלה הייתי צריכה להיות חכמה יותר, לשתוק ולהבליג".

אחותי שמה את המסמר בארון שלי

למרות האהבה הגדולה שהורעפה על מעיין חודידה מהרגע שבו יצאה מהבית, הביקורות על התנהגותה לא עברו לידה. חודידה המבולבלת לא ממש ידעה כיצד להתמודד עם המצב החדש, כשלצד האהבה והפרגון היא נאלצה גם לספוג חיצי רעל, שהגיעו מכיוונים לא צפויים.

איילה רשף.
איילה רשף. "הטלוויזיה עושה לה עוול" בייגל

הימים הראשונים שלה מחוץ לבית היו התקופה הקשה ביותר שחוותה, ימים של "התגז'דרות", כפי שהיא נוהגת לומר. אך באותם ימים, הזוגיות שלה ושל מוטי הייתה חזקה מהכול ועזרה לה להבין מה באמת חשוב בחיים.

"אני לא אשקר לך, עברתי תקופה קשה מאוד", נזכרת חודידה ומשחזרת: "כשחזרנו הביתה ביום שלאחר ההדחה, קראתי את הראיון שנתנה אחותי, נכנסתי למיטה, כיסיתי את עצמי והתחלתי לבכות. במשך ארבעה ימים לא אכלתי כלום, לא שתיתי כלום ולא מצאתי את עצמי.

"מוטי הכריח אותי לאכול כמו ילדה קטנה, ממש הכריח ודאג לי כמו שמעולם לא דאגו לי. הוא לא עזב אותי לרגע. מוטי החליט לעזוב איתי את הבית כי הוא ידע מה מחכה לי בחוץ. כשהודיעו שמדיחים אותי מוטי ידע מיד שהוא יוצא איתי ואפילו לא חשב פעמיים. יש הרבה אנשים שהיו בטוחים שלאחר התכנית אנחנו הולכים להתגרש, אבל כל הדברים האלה רק חיזקו את הזוגיות שלנו".

כאן נכנס לשיחה מוטי ואומר: "תבין, אני שונא להפסיד אפילו במשחק דוקים ומבחינתי יציאה מהבית פירושה הפסד. אבל ידעתי מה מחכה לה בחוץ ויכול להיות שזה גם הציל לה את ההיריון. כבר כשקלטו שמעיין היא אדם אמיתי, פשוט עשו לה כיפה אדומה.

"אני קלטתי מיד מה קורה, אבל מעיין הייתה תמימה ונתנה להם לשחק בה. היא עדיין צעירה ולי יש יותר ניסיון חיים. הטעות של מעיין הייתה, שמה שהיה לה בלב גם היה בפה".

מעיין מקשיבה למוטי וממשיכה לספר את שעבר עליה מרגע היציאה מבית האח הגדול: "הייתי מאוד מאוכזבת מאחותי, כי ממנה ציפיתי למשהו אחר. ציפיתי שהיא תבין אותי ותחבק אותי, כי תמיד היא הייתה שם בשבילי. פתאום לראות דבר כזה, זו הייתה חתיכת בגידה".

לא יכול להיות שפשוט גררו אותה לזה, אולי משכו אותה בלשון?
"יכול להיות, אבל המילים שנאמרו שם הן שלה ואין אדם מדבר אלא מהרהורי ליבו".

אולי היא עשתה את זה מקנאה.
"הרבה אומרים לי את זה, אבל אין לה במה לקנא בי. היא בחורה מוצלחת ומדהימה, יש לה קריירה ואין לה במה לקנא. אני בטוחה שזה היה עניין של דחף רגעי. אחותי מאוד שומרת על הרמה שלה, כי היא אשת החברה הגבוהה.

"בשבילה זה היה כנראה הלם גדול כשהראו אותי בטלוויזיה ואנשים יודעים שאני אחות של מיכל רזניק, שזה שם המשפחה שלה היום. בעלה בן היה נגד הראיון שהיא נתנה, בשבילה זה היה הלם. כשהראיון עם אחותי יצא, אני פשוט הפכתי לקורבן. פתאום אנשים אמרו: 'וואו, איך היא יכולה לעשות לה את זה? זאת אחותה'.

"הדבר הראשון שאמרתי לאחותי לאחר שהראיון התפרסם היה: 'דודו טופז שלח אנשים שיפוצצו במכות וכמעט יהרגו, אבל אח שלו עמד לצידו. הוא אמנם לא הצדיק את המעשים של אחיו, אבל בכל זאת הוא עמד לצידו. הוא לא לכלך עליו ולא נתן שידרכו עליו וירמסו אותו'.

"הכי כאב לי זה שכשרק יצאתי מהבית, כשהברזל היה עדיין חם, היא פשוט הכתה בו ללא רחמים. זה ממש כאב לי. אם היא הייתה מחכה קצת עם הראיון הזה, אולי התגובה שלי הייתה שונה".

איך הגיבה המשפחה שלך לראיון של אחותך?
"מאוד קשה. לאבא שלי פרגנו כפי שסיפרתי לך, אבל שאלו אותו: 'איך הבת שלך יכולה לעשות דבר כזה?' הראיון של אחותי היה המסמר האחרון בארון שלי. לא היה לי לאן לברוח והיא אשכרה עזרה לקבור אותי".

מליץ הוא אדם מסכן

איך התאוששת לאחר הטראומה שעברת?
"התקשרה אליי העוזרת האישית של אלעד קופרמן מ'קופרמן הפקות', ואמרה לי שרוצים שאופיע במסיבת גייז. אני הסכמתי ועשיתי קליפ לשיר נערה חומרנית של מדונה. זה היה מוצלח ואז התחילו להגיע בקשות לראיונות מכל מיני תכניות טלוויזיה, ופתאום נהייתי מבוקשת.

דודי מליץ.
דודי מליץ. "היה ילד כאפות"  יהונתן שאול

"אנשי ההפקה אמרו לי, שאם הם היו יודעים שאני אחת שהולכת עם האמת שלה עד הסוף, המשימה הזאת בבית האח הגדול לא הייתה יוצאת לפועל".

את מאוכזבת מההפקה?
"אני לא כועסת, אבל אני לא מבינה למה הם עשו לי את זה. הרגשתי שבגדו בי. באתי אליהם אמיתית, סיפרתי על החולשות שלי והם לחצו עליהן הכי חזק, דחקו אותי לפינה ואמרו: 'עכשיו נראה מה תעשי'. כשכבר עשיתי מה שעשיתי, הם באו ואמרו שאני לא בסדר".

לאחר צאתה מהבית, מעיין חודידה העדיפה שלא להגיב לביקורות שהושמעו ונכתבו עליה בכלי התקשורת. היום היא שוב משחררת את המעצורים כפי שעשתה בזמן שהותה בבית האח הגדול וסוגרת חשבון עם שניים מהמבקרים שהכעיסו אותה מאוד.

"כשיצאנו מהבית נשארנו בבית מלון בלי טלפון. השאירו אותנו במלון כי עיתונאים חיכו לנו מחוץ לבית. כשהדלקנו את הטלוויזיה, הדבר הראשון שראינו היה 'הפה הגדול הלך הביתה'. גברת לינוי בר גפן האינטיליגנטית אמרה שאני רפה בשכלי. היא חושבת שאם נותנים לה לשבת באולפן ממוזג ולקרוא מדף זה הופך אותה לאינטליגנטית, וזה ממש לא".

גם מנצח האח הגדול סלב'ס, דודי מליץ, לא הצליח להימלט ממעיין חודידה: "דודי מליץ שהוא יליד קריית טבעון, לא עניין אף אחד והוא החליט להפוך למבקר של האח הגדול. דודי אמר שיש לי איי. קיו. של מדף באיקאה ואני מגדלת גור של בהמות בבטן.

"אני מכירה את דודי מטבעון ואנשים לא יודעים שהוא היה ילד כאפות, אף אחד לא ספר אותו, אף אחד לא סובל אותו, הוא בן אדם מסכן וחסר ביטחון. הוא יורד על אנשים כדי לקבל במה. אותו דבר מנחם בן, שניסה גם הוא לזכות בעוד דקות תהילה על חשבון מעיין חודידה. אני מעדיפה שיבואו ויגידו לי: 'את בת זונה', תסלח לי על הביטוי, או שיאמרו לי: 'את צבועה ומגעילה'. מאשר שיבואו וידברו על עובר שעדיין לא נולד".

יכול להיות שניב נולד מוקדם בגלל כל ההשפעות מסביב וכל מה שעברת במהלך ההיריון?
"יכול מאוד להיות, אני לא פוסלת את האפשרות הזו".

אם כבר הזכרנו את ניב, היום תתקיים המסיבה לכבוד הולדתו. תמיר גל יבוא להופיע?
"איזו שאלה, ברור שהוא מופיע באירוע. אנחנו כבר הפכנו להיות חברים טובים".

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים